Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Vai tu gribi būt slavens? Ne kripatiņu! Tā atbild aktieris Ivars Kļavinskis

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Kultūra
10. martā 06:57 2023. gada 10. martā 06:57
  Jauns.lv
Latvijas Nacionālā teātra podkāstu sērijas “Klausies Nacionālo!” 37. sērijas personība – aktieris Ivars Kļavinskis – sarunā ar podkāsta vadītāju aktieri Arturu Krūzkopu.

Vai tu gribi būt slavens? “Ne kripatiņu!” atbild aktieris Ivars Kļavinskis. Un to var saprast, jo teātris viņam nav slavas aleja, bet vieta kur būt jau kopš 16 gadu vecuma – sākot no Annas Eižvertiņas teātra studijas “Skatuve” un turpinot uz Latvijas Nacionālā teātra skatuvēm.


– Čau, es tevi kaut kā pazīstu... – tā Ivaru uz ielas mēdz uzrunāt tie, kas viņam jutuši līdzi kādā no seriāliem. Bet ārpus tuvāko draugu un radu loka Ivars ar pazīšanos, šķiet, nedāļājas, atklāsmēm pilnu interviju sniegšana krāsainiem žurnāliem nav viņa mīļākā nodarbošanās, drīzāk – būt kaut kur vienatnē ar dabu un makšķeri.

Uz skatuves viņam visvairāk tīk un arī pietrūkst sarežģītākā no teātra žanriem – komēdijas, kur valda prieks, ironija un asprātība. Toties šī visa pārpārēm ir vienā no Ivara Kļavinska šīs sezonas slavenākajām lomām – viņš ir gids ekskursijā pa Nacionālo. Un to varētu saukt arī par īstu Ivara monoizrādi vai stāvizrādi teātra aizkulisēs.

Citi šobrīd lasa

FOTO: draugi un talanta cienītāji mākslinieciski akadēmiskā gaisotnē sveic Robertu Koļcevu ar izstādes atklāšanu
FOTO: Latvijas Mākslinieku savienība atklāj savu ikgadējo mākslas izstādi “Māksla. Izklaide. Rudens 2023. Izolācija. Bailes. Novēršanās. Ideālu demontāža”
FOTO: Grenādas piekrastē izveidots iespaidīgs zemūdens skulptūru parks, kuru “novērtē” astoņkāji, krabi un rajas
Pievienot komentāru