Politika
2022. gada 2. augusts, 17:50

"Vienoti Latvijai" līderes 14.Saeimas vēlēšanās būs "Brīvvalsts TV" diktores Mitriķe un Gobziņa

Jauns.lv / LETA

Partijas "Vienoti Latvijai" 14.Saeimas vēlēšanu kandidātu saraksta līderes Rīgā un Kurzemē būs savulaik "Brīvvalsts TV" atpazīstamību ieguvušās diktores - attiecīgi Anita Mitriķe, kura ir SIA "Rīgas darbnīca" valdes locekle, un Madara Gobziņa, liecina Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegtais partijas deputātu amata pretendentu saraksts.

Vidzemē ar pirmo numuru startē SIA "Izvēles iespēja" valdes priekšsēdētāja Iveta Lauciņa, Latgalē - bezdarbniece ar augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā Sandra Dzene, bet Zemgalē - pirmsskolas izglītības iestādes "Piejūra" skolotāja Santa Ķempele.

Rīgā no partijas saraksta kandidē arī VAS "Latvijas Loto" iekšējā auditore Kristīne Belverte, partijas valdes priekšsēdētājs Dainis Vītols, SIA "Gemoss" projektu vadītājs Rihards Treijs un citi.

Vidzemē uz Saeimu pretendē arī SIA "SafePro" valdes loceklis Sauļus Debesis, Vidzemē - SIA "Cuen" vadītājs Kaspars Strazdiņš un citi.

Latgalē kandidē arī SIA "Tgme" personāldaļas vadītāja Sanita Vanaga un SIA "369" tehniskais direktors Mārtiņš Osis.

Kurzemē startē arī friziere Iveta Kleinberga-Rupaine, SIA "M-Facade" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Zeidaks un bezdarbnieks Edgars Auziņš.

Zemgalē kandidē arī biedrības "Give and Get" valdes priekšsēdētāja Agnese Smirnova, SIA "Omsa" menedžere Inese Akulāne un SIA "Sanitex" tirdzniecības veicinātājs Artūrs Ikvilds.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.