Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pasažieru vilciens Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. (Foto: LETA (Edijs Pālēns))

Muzeju naktī biļetes braucieniem vilcienā būs uz pusi lētākas

Kultūra
12. maijā 12:26 2022. gada 12. maijā 12:26
  Jauns.lv
14. maijā, Muzeju naktī, no plkst.18.00 līdz pusnaktij visām vienreizējām vilcienu biļetēm tiks piešķirta 50% atlaide, Jauns.lv informē AS „Pasažieru vilciens”.

50% atlaide vienreizējām braukšanas biļetēm vilcienā Muzeju naktī tiks piešķirta jau piekto gadu.

Elektroniskās biļetes ar atlaidi nopērkamas konkrētajiem vilcienu reisiem “Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē www.pv.lv un mobilajā lietotnē, pie kuriem ir 50% atlaides norāde. Biļetes ir iespējams iegādāties arī biļešu kasēs. Ja tā konkrētajā stacijā ir slēgta, biļeti ar atlaidi noformēs konduktori kontrolieri vilcienā.

Muzeju nakts ir kļuvusi par tradicionālu pasākumu, kas jau 18. reizi pulcē tūkstošiem apmeklētāju visos Latvijas muzejos.

Šogad apmeklētājus gaidīs vairāk nekā 190 vietās visā Latvijā. Rīgā vien Muzeju naktī būs pieejamas vismaz 53 kultūrvietas, savukārt reģionos vairāk nekā 133 vietās aktivitātes rīko pašvaldības un nevalstiskās organizācijas. Ar Muzeju nakts programmu, kā arī ērti lietojamu Muzeju nakts dalībnieku izvietojumu kartē iespējams iepazīties tīmekļa vietnē www.muzeju-nakts.lv.

Citi šobrīd lasa

"Tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem!" - fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu 2
Divas pasaules: par atšķirību starp Latvijas un padomju armijām 7
FOTO: Politiķi, uzņēmēji un pat Igaunijas eksprezidents: sabiedrības krējums ierodas uz Dailes teātra pirmizrādi "Kokvlinas lauku vientulībā"
Pievienot komentāru