Sabiedrība
2022. gada 3. maijs, 16:42

"Grand Hotel Kempinski Riga" vakariņās tika savākti vairāk nekā 6000 eiro Ukrainas iedzīvotāju atbalstam

Reklāmas projekts

Jauns.lv

Trešdien, 27.aprīlī, viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga notika labdarības vakariņas ar balvu izlozi par ziedojumiem. Savāktie līdzekļi - 6570 eiro - tiks ziedoti karadarbības skartajiem ukraiņiem ar Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrību konfederāciju “VICHE” līdzdalību.

Labdarības vakara programmā - svinīgās vakariņas pēc īpaši veidotas ēdienkartes, muzikālais pavadījums - grupas “Dagamba”, pianista Andreja Osokina un dziedātājas Katrīnas Gupalo uzstāšanās, kā arī vakara galvenā daļa - izloze ar viesnīcas Kempinski Riga partneru piedalīšanos par ziedojumiem. Vakara vadītājs - Rihards Lepers.

“Pasākuma galvenais mērķis bija savākt pēc iespējas lielāku līdzekļu summu, kas tiks ziedota labdarībai. Lai apvienotu spēkus, piesaistījām partnerus, kuri kā pateicību viesiem sagādāja dāvanas. Tādējādi vakariņu ietvaros viesi veica labdarības ziedojumus un piedalījās dāvanu izlozē,” stāsta Jeļena Safronova, Grand Hotel Kempinski Riga sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja.

Partneru vidū: kompānija AirBaltic, viesnīcas Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski München un Grand Hotel Des Bains Kempinski St. Moritz, Jūrmalas golfa klubs, Grenardi, Amoralle, Mucina Fashion Brand, HFC Paris, Champagne Bollinger, Reaton, Gemoss, Soira, Mottra, Sanitex, King Coffe, kā arī basketbolists Kristaps Porziņģis un māksliniece Gundega Dūduma. Pasākuma dekorācijas nodrošina Ābeļdārzs “Burtnieki” un “Magnolija”. Izlozē piedalīsies arī Grand Hotel Kempinski Riga un Kempinski The Spa.