Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kadrs no filmas "Nameja gredzens" cīņas ainas.

Pirmais video ar filmas "Nameja gredzens" cīņas ainām. VIDEO

Kultūra
2015. gada 8. jūnijā 20:17 2015. gada 8. jūnijā 20:17
 
"Režisors Aigars Grauba un producents Andrejs Ēķis turpina varoņstāsta "Nameja gredzens" uzņemšanu. Pirmās cīņas jau ir notikušas - nākamās vēl tikai priekšā," norādīts filmas "Facebook.com" lapā, kur skatāms arī video.

Video komentāros rosināts pieaicināt zinātniskos konsultantus, lai padarītu stāstu ticamāku. Filmas veidotāji atbildējuši, ka nelielais video fragments filmā netiks iekļauts. Filmas veidotāji cītīgi strādājot ar vēstures konsultantiem, bet ziņas par 13.gadsmitu mūsu reģionā esot ļoti ierobežotas. Atzīmēts arī, ka "Nameja gredzens" būs mākslas, nevis dokumentālā filma.

Kā ziņots, filmas uzņemšana sākta pagājušā gada rudenī. Tad kopā ar kaskadieru grupu tapa atsevišķu kauju inscenējumi. Filmas "Nameja gredzens" filmēšanas procesa tālākie posmi norisināsies šī gada augustā un septembrī. Filmēšanai top tērpi un rekvizīti, tiek izbūvētas dekorācijas kinopilsētiņā "Cinevilla". Plānots, ka uz kinoekrāniem filma nokļūs 2016.gada nogalē.

Filma "Namaja gredzens" top ar Nacionālā kino centra atbalstu sadarbībā ar Lielbritānijas kinoizplatīšanas kompāniju "Kaleidoskops" un Kauņas kinostudiju. Filmas producente ir SIA "Platforma".

Kadrus ar filmas "Nameja gredzens" pirmajām cīņas ainām var noskatīties šeit .


LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 10
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 2
Pievienot komentāru