Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Ukrainas mediju apvienotais ziņu kanāls "Ukraina 24" tagad pieejams visā Latvijā

Sabiedrība
2. martā 09:20 2022. gada 2. martā 09:20
 
No šodienas, 2.marta, visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri televīzijas uztveršanai izmanto zemes ciparu TV apraidi, bez maksas pieejams Ukrainas TV kanāls "Ukraina 24". Līdz ar to "Ukraina 24" ir pieejams skatītājiem visā Latvijā – arī tiem, kuri nav izvēlējušies nevienu no TV pakalpojumu sniedzējiem un vēro tikai bezmaksas zemes TV apraidē pieejamos kanālus LTV1, LTV7, ReTV, TV24 un TV4. Ja sākotnēji kanālam "Ukraina 24" bija pieejama ukraiņu (oriģinālvaloda), tad turpmāk to varēs skatīties arī angļu un krievu valodā.

Kanāla bezmaksas uztveršanu sadarbībā ar Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) un LVRTC nodrošina SIA Tet, savukārt TV3 Group nodrošina kanāla signālu padevi uz satelītu un nodrošina kanāla tulkojumu angļu un krievu valodā tiešraidē. NEPLP sadarbībā ar LVRTC jau tuvākajā laikā nodrošinās kanāla Ukraina 24 iekļaušanu bezmaksas apraidāmo kanālu klāstā, kas būs attiecināms uz visiem pakalpojumu sniedzējiem. Šobrīd kanāls jau ir pieejams visās Tet televīzijas platformās – Helio interaktīvajā televīzijā, platformā Tet+ un Virszemes televīzijas maksas apraidē – un TV3 Group televīzijas piedāvājumā – portālā tv3.lv, Go3, Home3 un TV3 Play.

Kanāls "Ukraina 24" šobrīd ir vadošais Ukrainas informācijas avots par notiekošo valstī, kas nodrošina vairāku Ukrainas mediju grupu (1+1 media, StarLightMedia, Media Group Ukraine un Inter Media Group) kopīgu ziņu raidījumu formātu ar nosaukumu "Vienotās ziņas". Lielākie Ukrainas mediju uzņēmumi kopīgi veido informatīvos un analītiskos raidījumus cīņā par demokrātijas un vārda brīvības saglabāšanu. Tam ir reģionālie biroji visā Ukrainā, kā arī vairākas starptautiskās redakcijās, ar kuru palīdzību kanāla ziņu komanda ir pirmā, kas plašākajā mērā skatītājus informē par aktualitātēm. Ņemot vērā kanālā apvienotos resursus un piekļuvi informācijai, tas skatītājam nodrošina iespēju iegūt objektīvu un aktuālu informāciju no karstajiem punktiem.

Zemes apraidē kanāls būs pieejams ar Nr.36.  Kanāla uztveršanai nepieciešams dekoders vai TV ar iebūvētu DVB-T uztvērēju, kā arī antena. Virszemes TV viedkarte uztveršanai nav nepieciešama. Atgādinām, ka Virszemes TV skatītājiem ir nepieciešams veikt uztvērēju jeb dekoderu pārskaņošanu. Lai arī jaunākās paaudzes televizoros kanālu pārvietošana notiks automātiski, dekoderu pārskaņošana ieteicama visiem.

Citi šobrīd lasa

Marhila dzīve - vesela izrāde. Lūk, iepriekš mazzināmi fakti par Uldi Marhileviču
Jurijs Šatunovs paredzēja savu nāvi, apgalvo viņa menedžeris
VIDEO: Krievijas Ārlietu ministrija oficiālā brīfingā aizstāv antivakseri Vasiļevski, Lindermanu un citus Latvijā aizturētos aktīvistus 8
Tēmas: Ukraina, TV3, Tet, Helio, ReTV
Pievienot komentāru