Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sakarā ar sāpīgajiem notikumiem Ukrainā, nākamās paaudzes televīzija "Go3" un "Home3" satelīttelevīzija apturējusi Krievijas kanālu retranslāciju. (Foto: unsplash.com)

"Go3", "Home3" un "Baltcom" apturējuši Krievijas kanālu retranslāciju

Sabiedrība
26. februārī 22:26 2022. gada 26. februārī 22:26
  Jauns.lv
Saistībā ar notikumiem Ukrainā televīzijas platforma "Go3", satelīttelevīzija "Home3" un telekomunikāciju uzņēmums SIA "Baltcom" ir apturējuši Krievijas kanālu retranslāciju.

"TV3 Group" pārstāvis Kārlis Pozņakovs norādīja, ka apturēti ir ne vien kanāli "PBK Lietuva" un "PBK Igaunija", kam Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) anulēja retranslācijas atļaujas, bet arī visi citi Krievijā ražotie kanāli - "Mir", "CTC", "Ohota&Rybalka", "RTVi" un "TVCi".

Pēc Pozņakova paustā, uzņēmumi izvērtēs, vai sadarbība ar minētajiem kanāliem nepārkāpj noteikumus par finanšu sankciju piemērošanu atsevišķiem Krievijas pilsoņiem, uzņēmumiem un organizācijām.

"TV3 Group" pārstāvis atzīmēja, ka visās Baltijas valstīs abu operatoru ikvienam abonentam tiks pieslēgti starptautiskie ziņu kanāli "Euronews", "BBC World News" un "Current Time".

Arī "Baltcom" papildus NEPLP aizliegtajiem kanāliem "Belarus 24", "Rossija RTR", "Rossija 24", "TVCi", "PBK Igaunija", "PBK Lietuva" ir apturējis Krievijā reģistrēto kanālu "BelRos", "Mir", "Mir 24", "Kosmicheskij" un "Kto yest' kto" retranslāciju, informēja uzņēmuma pārstāve Jekaterina Ivanova.

Lai nodrošinātu klientiem iespēju saņemt plašāko ziņu dienestu informāciju par aktuālajiem notikumiem Ukrainā un pasaulē, no šodienas "Baltcom" iekļauj piedāvājumā kanālu "Doždj". Uzņēmuma klientiem ir pieejami arī citi starptautiski ziņu kanāli.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 10
Latviešu kino nemierīgie prāti - brāļi Ābeles: "Brīvība ir jāsvin"
Speciālo uzdevumu bataljons savalda burku mētātāju, "sašņorē" suteneri un narkomānu, atbrīvo vēžus: kriminālā province
Pievienot komentāru