Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Daudzbērnu ģimenes karte "3+ Ģimenes karte". (Foto: Evija Trifanova/LETA)

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ģimenes kartes darbosies visās trīs valstīs

Sabiedrība
21. janvārī 17:35 2022. gada 21. janvārī 17:35
  Jauns.lv / LETA
Daudzbērnu ģimeņu kartes turpmāk darbosies visās trīs Baltijas valstīs, piektdien paziņoja Lietuvas Sociālās aizsardzības un darba ministrija.

Atbildīgās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas institūcijas parakstījušas vienošanos par sadarbību "Ģimenes kartes" programmas īstenošanā.

Lietuvā daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām, tiek piešķirtas privilēģijas ar ģimenes karti, Latvijā darbojas programma "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"", savukārt Igaunijā daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirta ģimenes karte "Perekaart".

Tagad pakalpojumus ar šīm kartēm varēs saņemt visas trīs Baltijas valstīs.

"Pašlaik daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, ir daudz izaicinājumu. Uzskatu, ka ģimenes karte sniegs lielas iespējas šādām ģimenēm, un esmu priecīga, ka šī karte sniegsies pāri Lietuvas robežām un paplašināsies uz citām Baltijas valstīm," pauda Lietuvas sociālās aizsardzības un darba ministre Monika Navickiene.

Ģimenes karte sniedz īpašas atlaides pakalpojumiem, precēm un pasākumiem, To īpašnieki atlaides var saņemt pie programmas partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā.

Citi šobrīd lasa

Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 9
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 2
Pievienot komentāru