foto: Rūdolfs Liepiņš
''Ziemassvētku Labsolē'' jau saziedoti 4985 eiro
Sabiedrība
2021. gada 9. decembris, 11:50

''Ziemassvētku Labsolē'' jau saziedoti 4985 eiro

Karlīna Timofejeva

Šogad Adventes laikā norisinās četru izsoļu sērija ar nosaukumu - ''Ziemassvētku Labsole''. Par savāktajiem līdzekļiem tiks sarūpēti svētki un sagādātas Ziemassvētku dāvanas vismaz 200 labdarības organizācijas Palidzesim.lv rūpju lokā esošajiem bērniem, kurus skārušas gan veselības, gan sociālās problēmas.

''Ziemassvētku Labsolē'' saziedoti 4985 eiro

Šogad Adventes laikā norisinās četru izsoļu sērija ar nosaukumu - ''Ziemassvētku Labsole''. Par savāktajiem līdzekļiem tiks sarūpēti svētki un sagādātas ...

gallery icon
21

Svētku laikam un digitālajam laikmetam atbilstoši, caur inovatīvu veidu, ar sociālā tīkla ''Instagram'' palīdzību, tiek rīkotas izsoļu sērijas, kurās ik viens interesents var solīt savu cenu par sev saistošu preci. Pirmajās divās decembra izsolēs interesentiem bija iespēja tikt pie ekskluzīviem Rīgas "Dinamo" spēlētāju krekliem, Laura Dārziņa izbraukuma spēļu ķiveres ar autogrāfu,  aktrises Agnes Zeltiņas un romantiski erotisko bestselleru autores Karīnas Račko  grāmatām. Par īpašu nestandarta izsolāmu pakalpojumu bija parūpējusies raidstacija ''Radio Superhits'', dodot iespēju izsoles dalībniekiem savā īpašumā iegūt  DJ "Stockas" un  DJ "Gustavito" dīdžeja setu privātā balītē.

Neraugoties uz to, ka vairums izsolāmo preču interesentu īpašumā nonāk par simbolisku samaksu, Šobrīd jau izdevies saziedot 4985 eiro. "Ja tu vari to izsapņot - tu vari to izdarīt," tieši šāds uzraksts rotāja biedrības ''Ziedosim Kopā'' vadītājas un "Instagram" labdarības izsoļu rīkotājas, Zanes Kronbergas, kādā izsolē pašas iegādātu koka figūriņu. ''Tajā brīdī sapratu, ka viens no maniem sapņiem ir regulāri atbalstīt tos, kuriem iet grūtāk,'' stāsta Kronberga.

Nākamā ''Ziemassvētku Labsole'' norisināsies 10.decembrī, biedrības ''Ziedosim Kopā'' Instagram profilā (@ziedosimkopa). kurā akcijas atbalstītāji "Dinamo Riga", "Radio Superhits", "Ghetto Games" un citi sadarbības partneri būs parūpējušies par ekskluzīvu preču esamību.

Savukārt 15. decembrī gaidāms labdarības izsoļu sēriju noslēgums. Kā informē izsoles organizatori, Instagram tiešraides izoles klātesošos priecēs "Musiqq", Ozols un citi Latvijā iemīļoti mūziķi.