Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Politiķis skaidro, ka 22. oktobra rītā sajutis nelielas galvassāpes, kā arī viņam bijusi paaugstināta ķermeņa temperatūra – 37,5. (Foto: Sintija Zandersone/LETA)

Ainārs Šlesers inficējies ar Covid-19

Sabiedrība
2021. gada 25. oktobrī 12:08 2021. gada 25. oktobrī 12:08
  Jauns.lv
Par to, ka inficējies ar Covid-19, skandalozais uzņēmējs, politiķis un partijas “Latvija pirmajā vietā” radītājs paziņojis šodien, 25. oktobrī, sociālajā tīklā “Facebook”, vispirms gan piebilstot, ka nekad nav vakcinējies.

“Vēlos informēt savus draugus un atbalstītājus! Es nekad neesmu bijis vakcinēts pret Covid-19 un man nekad nav bijis Covid sertifikāts. Ceļojot ārpus Latvijas, vienmēr esmu veicis Covid testus gan pirms izlidošanas, gan pēc atgriešanās,” ierakstu sociālajos tīklos sāk Šlesers.

Politiķis skaidro, ka 22. oktobra rītā sajutis nelielas galvassāpes, kā arī viņam bijusi paaugstināta ķermeņa temperatūra – 37,5.

“Nolēmu veikt Covid testu. Tests izrādījās pozitīvs. Nākamo divu dienu laikā mana ķermeņa temperatūra bija robežās no 37,5 – 38. Šodien mana ķermeņa temperatūra ir normāla, jūtos labi. Vēl ir neliels nogurums, bet izskatās, ka viss iet uz labo pusi. Pašreiz atrodos ārzemēs, kur man ir jāpavada desmit dienas karantīnā,” informē Šlesers, ieraksta nobeigumā uzsverot, ka vienmēr iestājies par brīvprātīgu vakcinēšanos pret Covid-19.

Jauns.lv jau ziņoja, ka nesen ļoti līdzīgā veidā par inficēšanos ar Covid-19 un pārslimošanu informēja Saeimas deputāts Aldis Gobzems (“Likums un Kārtība”), izvēloties gan slēpt konkrētu datumu, kurā pozitīvais tests saņemts.

Pēc vecuma, kurš norādīts uz sociālajos tīklos publicētā testa gan saprotams, ka tas veikts pēc 10. oktobra, kas ir Alda Gobzema dzimšanas diena.

Saistītās ziņas

VIDEO: Šlesers Rīgas centrā pulcē cilvēkus, kuri iebilst pret “obligāto vakcinēšanos” un kritizē valdību
Šlesera partijas valstij parādā palikušas 860 tūkstošus eiro. Viņš skaidro: „Tā bija varas partiju atriebība”
Aldis Gobzems inficējies ar Covid-19

Pēcāk sarunā ar LTV Ziņu dienestu Gobzemam jautāts, vai 13. oktobrī, kad viesojies veikalā bez maskas (redzams pēc foto internetā) un 14. oktobrī, kad piedalījies protesta akcijā pie Saeimas, viņš nav jau bijis Covid-19 pozitīvs.

Deputāts informējis, ka savas izslimošanas laikā nav pārkāpis konkrētos noteikumus, kuri regulē Covid-19 slimnieka iespējas pārvietoties un kontaktēties ar citiem.

Citi šobrīd lasa

"Costa Concordia" - vēsturē lielākā pasažieru kuģa katastrofa. Kapteinis pameta cilvēkus likteņa varā
Edmunds apguvis vienu no pasaulē prestižākajām, bet dārgākajām profesijām; jau vasarā plāno iepriecināt Latvijas pasažierus
Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš ticis pie jauna deguna
Pievienot komentāru