foto: Zane Bitere/LETA
"Saskaņu" turpinās vadīt Urbanovičs
Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs.
Politika
2021. gada 2. oktobris, 17:44

"Saskaņu" turpinās vadīt Urbanovičs

Jauns.lv / LETA

Sociāldemokrātisko partiju Saskaņa" turpinās vadīt partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs, par kura kandidatūru valdes priekšsēdētāja amatā sestdien nobalsoja 66 kongresa delegāti, bet viens bija pret.

Urbanovičs par "Saskaņas" valdes priekšsēdētāju kļuva 2019. gada 26. oktobrī.

Eiroparlamentārietis Nils Ušakovs atkārtoti tika ievēlēts par partijas "Saskaņa" domes priekšsēdētāju. Balsojumā piedalījās 80 kongresa delegāti, no kuriem 78 bija par, pret bija divi. Iepriekš viņš par "Saskaņas" domes priekšsēdētāju tika ievēlēts 2019. gada 26. oktobrī.

Par valdes priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš, Saeimas deputāte Regīna Ločmele un Rīgas domes deputāti Andris Morozovs un Anna Vladova. Balsojumā piedalījās 80 kongresa delegāti, no kuriem tikai viens nobalsoja pret.

Vēl partijas valdē strādās Valērijs Agešins, Sandris Bergmanis, Boriss Cilevičs, Konstantīns Čekušins, Sergejs Dolgopolovs, Mihails Kameņeckis, Andrejs Kļementjevs, Jānis Krišāns, Vitālijs Orlovs, Igors Pimenovs, Ivans Ribakovs, Aleksandrs Sakovskis, Gunta Šagbazjana, Maksims Tolstojs, Zenta Tretjaka un Ivars Zariņš. Balsošanā piedalījās 78 kongresa delegāti, no kuriem 77 nobalsoja par, bet viens atturējās.