Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Svētdien un pirmdien vairākos Madonas maršruta autobusos pārvietojies saslimušais ar Covid-19 1

Sabiedrība
2021. gada 23. septembrī 19:02 2021. gada 23. septembrī 19:02
  Jauns.lv / LETA
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, svētdien un pirmdien braucis ar vairākiem Madonas maršruta autobusiem, informēja SPKC.

Svētdien,19.septembrī, pasažieris braucis ar autobusu maršrutā Madona-Cesvaine-Lubāna-Barkava-Madona plkst.17.30 no Madonas un atpakaļ uz Madonu, bet 20.septembrī pasažieris devās ar autobusu maršrutā Madona-Viesiena-Sidrabiņi-Sausnēja-Bites plkst.6.30 no Madonas līdz Bitēm. Pasažieris devies atpakaļ autobusu maršrutā Bites-Sausnēja-Sidrabiņi-Viesiena-Madona plkst.8.05 no Bitēm līdz Madonai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos autobusu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". 

Ja parādījušies slimības simptomi, piemēram, akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums, Covid-19 testu var veikt bez maksas ar ārsta nosūtījumu.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece
Lietuvu satricina traģēdija Šauļos - pie konteineriem atrasta 15 gadu veca mirusi meitene
Pievienot komentāru