Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Rīdziniecei naktī no griestiem gultā krīt kāpuri. Iemesls tam ir nervus stindzinošs 15

Sabiedrība
22. jūlijā 20:00 2021. gada 22. jūlijā 20:00
  Bez Tabu, TV3
Rīdzinieces Lauras miegu naktī iztraucēja kāpuri, kuri krita no griestiem tieši gultā. Mēģinot atrast cēloni negaidītajiem ciemiņiem, meitene gulēja vien pāris stundas. Kad likās, ka viss ir likvidēts, no rīta kāpuri bijuši atkal klāt, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu".

Nākošajā dienā Laura devusies uz darbu, bet uz dzīvokli atnākusi vecmāmiņa, kura paziņojusi, ka "29. datumā izvākts līķis, kurš jau bija sadalījies".

Meitene pati savā dzīvoklī Kurzemes prospektā 96 veica remontu, bet kāpuri istabā līda pa visām šķirbām no augšējā stāva dzīvokļa, kur atradās līķis. Laura centusies kopā ar mammu cīnīties ar kustoņiem, taču neveiksmīgi.

Kā stāsta Lauras mamma, tikko izdevies tikt vaļā no vieniem kāpuriem, tā atkal parādījušies jauni. Iedzīvotāji nezina, cik ilgi līķis atradās dzīvoklī, tomēr ir aizdomas, ka nelaiķim bija problēmas ar grādīgajiem dzērieniem, viņu atrada guļam krēslā.

Pagājis gandrīz mēnesis, tomēr smaka joprojām ir pamatīgi jūtama. Juris, kurš dzīvo blakus dzīvoklī stāsta, ka jutis "negantu smaku": "Smaka nāca naktī, kad guli un tu neko nevari izdarīt. Mēģināju uztaisīt caurvēju." 

Iedzīvotāji mēģinājuši sazināties ar mājas apsaimniekotāju, lai palīdz atbrīvoties no kāpuriem un neciešamās smakas. Sākumā palīdzību atteikta, taču pēc vairākkārtējiem lūgumiem, ieradies speciālists un tārpus likvidējis.

Mājas apsaimniekotājs norāda, ka ir izdarījis visus nepieciešamos darbus. Tālāk viss esot mantinieka rokās. Ja mantinieks ilgstoši nereaģē, iedzīvotājiem jāvēršas pie Veselības inspekcijas.

Tikmēr Veselības inspekcijā norāda, ka "izvērtējot pieejamo informāciju, tai skaitā zinātisko literatūru, inspekcija uzskata, ka kaimiņu veselībai apdraudējuma nav." Plašāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā.

Citi šobrīd lasa

Mūsdienu verdzības upuris no Anglijas: "Man bija 13, kad kaimiņš uzlika roku uz ceļgala. Tad viss sākās..."
Zelta steiks par 800 eiro. Briti paliek "bez vārdiem" par jauno Salta Bae restorānu 1
Lietuvā bēgļu centrā miris 11 gadu vecs migrantu zēns 2
Tēmas: Bez tabu, TV3
Skatīt visus komentārus

"Стыд и срам": зрителей возмутили подарки из черного ящика на "Поле чудес"

Почему первый красавец СССР Петерис Гаудиньш остался один