Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
VUGD Carnikavā atbrīvo ceļu no nogāztiem kokiem. (Foto: Instagram)

VUGD pēc negaisa Carnikavā atbrīvo ceļu no 19 nolūzušiem kokiem 1

112
15. jūlijā 09:38 2021. gada 15. jūlijā 09:38
  Jauns.lv / LETA
Saistībā ar trešdien piedzīvotā negaisa un stiprā vēja radītajiem postījumiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 45 izsaukumus, kas ir vairāk nekā pēc negaisa, kas dažviet valstī tika pieredzēts otrdien.

VUGD preses pārstāve Agrita Vītola atklāja, ka lielākā daļa - 28 - no minētajiem izsaukumiem saistībā ar trešdienas negaisu saņemti Rīgā un Pierīgā laikā no plkst.15.20 līdz 20.

Galvenokārt glābēji novākuši nolūzušus vai aizlūzušus kokus, kas traucējuši vai radījuši apdraudējumu autovadītājiem vai gājējiem, kā arī vienā gadījumā Rīgā koks tika novākts no dzīvojamās mājas fasādes. Nolūzuši koki bija uzkrituši arī uz vadiem, automašīnas un gāzes pārvades līnijas.

Savukārt Carnikavā viens ceļa posms tika atbrīvots no 19 nolūzušiem kokiem, pastāstīja Vītola.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 14.jūlija plkst.6.30 līdz 15.jūlija plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 100 izsaukumus, tai skaitā 19 uz ugunsgrēkiem, no kuriem viens bijis meža ugunsgrēks, 67 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bijuši maldinājumi.

Ugunsgrēkos aizvadītajā diennaktī neviens cilvēks nav cietis. Deguši atkritumi, kravas automašīna, trīs gadījumos sausā zāle, kūdra, zaru kaudze, koka saknes, garāža un šķūnis, sadzīves priekšmeti garāžā, divos gadījumos - gatavoties aizmirsts ēdiens, saimniecības ēka, dzīvojamās mājas jumts, kombains, labības lauks un elektrolīnijas vadi, angāra siena un kombains.

Citi šobrīd lasa

Pioniere ar trešās devas vakcināciju. Kā tagad klājas Izraēlai? 10
Kādos gadījumos mājsēdes laikā tomēr varēs pārvietoties ārpus dzīves vietas? 7
Pakalpojumi, kurus būs aizliegts sniegt līdz 15. novembrim
Tēmas: VUGD, Laika ziņas
Pievienot komentāru

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1