foto: Rojs Maizītis
FOTO: "Ilgojoties pēc uzvaras pār Covid-19" – Uzvaras parkā izveido triumfa arkādi
Pastaiga pa Triumfa arkādi iekļauta arī Latvijas Neatkarības Atjaunošanas dienas svētku programmā.
Kultūra
2021. gada 3. maijs, 16:10

FOTO: "Ilgojoties pēc uzvaras pār Covid-19" – Uzvaras parkā izveido triumfa arkādi

Jauns.lv

Latvijas skatuves mākslinieku komanda radījusi pastaigu ceļu – Triumfa arkādi, kurā ar astoņu arku palīdzību reflektēs par cīņas, uzvaras un zaudējuma tēmu, domājot par to gan ideoloģiskā, gan personīgā līmenī, laikā, kad cilvēce jau vairāk nekā gadu ilgojas pēc vienas, visiem kopīgas uzvaras pār Covid-19.

No 3. līdz 31. maijam Uzvaras parkā, teritorijā pretī piemineklim, apskatei būs pieejami astoņi vides objekti – arkas, ko scenogrāfa un režisora Reiņa Suhanova vadībā (scenogrāfa asistente un līdzautore ir Līga Zepa) veidojuši Latvijas dramaturgi un mākslinieki, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pastaiga pa Triumfa arkādi

Latvijas skatuves mākslinieku komanda radījusi pastaigu ceļu – Triumfa arkādi, kurā ar astoņu arku palīdzību reflektēs par cīņas, uzvaras un ...

gallery icon
27

Pastaiga pa Triumfa arkādi iekļauta arī Latvijas Neatkarības Atjaunošanas dienas svētku programmā.

Tā bez maksas pieejama ikvienam, turklāt katrs pats varēs izvēlēties kādā secībā vides objektus apskatīt.

Astoņu arku tēmu autori ir Jānis Balodis, Matīss Gricmanis, Linda Rudene, Ivo Briedis, Reinis Suhanovs, apvienība “IevaKrish”, Krista Burāne un Kārlis Krūmiņš.

Pie katras no tām atradīsiet informāciju latviešu, krievu un angļu valodā.  Ņemot vērā, ka Triumfa arkāde parkā atradīsies visu maiju, aicinām uz to nesteigties pirmajos mēneša datumos, kā arī ievērot drošības noteikumus par distancēšanos, sejas masku lietošanu un roku higiēnu.

Projektu veido neatkarīgais teātris “Dirty Deal Teatro” un atbalsta Rīgas dome.