Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
unsplash.com

Neizbraucamu ceļu dēļ netiek izpildīti vairāki reģionālo maršrutu autobusu reisi

Sabiedrība
2021. gada 24. februārī 16:46 2021. gada 24. februārī 16:46
  Jauns.lv
Ņemot vērā, ka laikapstākļu dēļ ceļa stāvoklis ir pasliktinājies un braukšanas apstākļi – apgrūtināti, daudzviet Latvijā sabiedriskā transporta reisi vai to posmi netiek izpildīti vai tiek izpildīti daļēji, autobusus novirzot pa citu ceļu, informē Autotransporta direkcijā.

Neskatoties uz to, ka pārvadātāji ir vērsušies pie ceļu uzturētāja, informējot par grūti izbraucamiem vai neizbraucamiem ceļa posmiem, šobrīd vēl nav skaidrības par to, vai šos reisus būs iespējams izpildīt tuvāko dienu laikā.

Viens vai vairāki reisi šodien, 24. februārī, netika izpildīti šādos maršrutos: Madona–Cēsis–Saulkrasti, Cēsis–Kosa–Skujene, Cēsis–Liezēre–Madona, Cēsis–Gulbene, Gulbene–Madona, Aizkraukle–Ērgļi, Rēzekne–Kārsava–Alūksne, Rēzekne–Rogovka–Kārsava, Rēzekne–Borisovka–Preiļi, Rēzekne–Kuri–Preiļi, Balvi–Lubāna–Madona, Alūksne–Balvi, Rīga–Gaujiena, Rīga–Trapene–Alūksne, Rīga–Baltinava.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus būt saprotošiem un jautājumu gadījumā sazināties ar konkrēto pasažieru pārvadātāju.

Citi šobrīd lasa

Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 6
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece
Lietuvu satricina traģēdija Šauļos - pie konteineriem atrasta 15 gadu veca mirusi meitene
Pievienot komentāru