Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Bauskas iedzīvotāja vienas nakts laikā saņem 4000 eiro sodu par komandantstundas neievērošanu 8

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Novadu ziņas
2021. gada 11. janvārī 18:15 2021. gada 11. janvārī 18:15
  Jauns.lv / LETA
Kādai Bauskas iedzīvotājai par agresīvu uzvedību komandantstundas laikā policisti piemērojuši kopumā 4000 eiro sodu, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

10.janvārī pēc pusnakts Bauskā 1995.gadā dzimis vīrietis kopā ar 2000.gadā dzimušu sievieti ne tikai atradās ārpus dzīvesvietas bez attaisnojoša iemesla un ļaunprātīgi nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām, bet vīrietis arī saplēsa policijas darbinieka formas tērpu un, ar rokām un kājām sitot pa dienesta automašīnu, to sabojāja.

Katrai personai tika piemērots naudas sods 2000 eiro, bet par policista formas tērpa saplēšanu un policijas dienesta automašīnas sabojāšanu sākts kriminālprocess un vīrietis aizturēts.

Pēc aptuveni trīs stundām baušķeniece atkal bija devusies pastaigā pa pilsētas ielām un otro reizi nopelnīja 2000 eiro naudas sodu.

Laikā no 8.janvāra līdz 10.janvārim Zemgales reģionā komandantstundas kontroles laikā pārbaudīta 2361 persona. Par noteiktā pārvietošanās aizlieguma neievērošanu sākti 258 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī doti 362 preventīvi norādījumi.

Aizpildītus apliecinājumus par dzīvesvietas atstāšanas iemeslu neatliekamas un pamatotas situācijas gadījumā uzrādīja 2006 iedzīvotāji, savukārt 362 personām par ierobežojumu neievērošanu tika doti preventīvi norādījumi. Tāpat sagatavoti 20 ziņojumi par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu.

Citi šobrīd lasa

Nosauktas Eiropas pilsētas ar lētākajām viesnīcām šovasar
Krievu leģionāri aicina sacelties pret Putinu: kas viņi ir?
Brūsa Villisa meita pastāsta par aktiera slimības pirmajiem simptomiem
Skatīt visus komentārus