Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Indietis Vecrīgā nepamana trīs gājējus un notriec visus reizē

112
2020. gada 29. oktobrī 21:56 2020. gada 29. oktobrī 21:56
  Jauns.lv
Viena no vecpilsētā uzstādītajām videonovērošanas kamerām piefiksējusi nepatīkamus skatus netālu no Rīgas rātsnama. Kāds vieglais "Volvo" automobilis, veicot apgriešanos, notriecis trīs cilvēkus, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

Lai arī sadursme notikusi salīdzinoši nelielā ātrumā, tomēr viens no cietušajiem - kāda jauna sieviete - sākotnēji palikusi guļam uz zemes. 

"Attiecīgi uz notikuma vietu tika norīkots tuvākais policists, kurš sāka skaidrot notikušā apstākļus," stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis. 

Atklājies, ka pie stūres sēdējis Indijas pilsonis, kurš pats skaidrojis, ka neesot pamanījis cilvēkus. Tāpat nekas nav liecinājis, ka viņš varētu būt alkohola vai apreibinošo vielu reibumā. 

Drīz notikuma vietā ieradušās divas NMPD brigādes. Divi no notriektajiem gājējiem nonākuši mediķu rokās. Pēc īsas apskates secināts, ka ļoti paveicies. Lai arī piedāvāts vienu cietušo hospitalizēt, tomēr sieviete atteikusies. 

Ņemot vērā, ka neviena no personām nebija ievērojami cietusi, nolemts autovadītājam piemērot naudas sodu 50 eiro apmērā. 

Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā. 

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
Vai Tokijā solīja lietu? Mūsu sportistu tērpi soctīklu lietotājiem nepaliek nepamanīti 7
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos

"Я был рядом!": Сергей Безруков стал отцом в пятый раз

Поймали! Первые совместные фото Бена Аффлека и Дженнифер Лопес в Instagram