Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Tā notiek, bet ļoti reti" - rīdziniece Bolderājā paliek bez kapavietas 1

Sabiedrība
18. septembrī 19:51 2020. gada 18. septembrī 19:51
  Bez Tabu, TV3
80 gadus vecā rīdziniece Lūcija pirms trim gadiem Bolderājas Jaunajos kapos zemes klēpī gulda savu vīru. Vēl pēc gada pensionāre nolemj labiekārtot kapavietu, taču konstatē, ka kopiņa kļuvusi krietni šaurāka, šovakar vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu".

Kundze uzskata, ka kaimiņos esošās kapavietas saimnieki pārkāpuši savas robežas un piesavinājušies daļu Lūcijai atvēlētās zemītes. Turklāt to esot pieļāvusi arī kapsētas pārzine.

Pēc kaimiņu kapavietas labiekārtošanas Lūcijas vīrs nu atdusas pašā malā, pensionāre gan parāda fotogrāfiju, kas uzņemta neilgi pēc bērēm, kur redzamas pavisam citas robežas.

Lūcija vairākas reizes vēršas pie kapu pārvaldnieces. Radinieki pat raksta iesniegumus atbidīgajai iestādei -  Rīgas domes Mājokļu un vides departamentam, taču atbilde viena un tā pati – Lūcijai neesot taisnība.

Kapu pārvaldniece pastāv uz savu, ka Lūcijas gadījumā neesot nekādu problēmu. Latvijas Apbedītāju asociācija uzsver, ka šādas situācijas notiek, taču ļoti reti. Plašāk skatieties TV3 raidījumā "Bez Tabu".

Citi šobrīd lasa

Pilnmēness radīs jaunu enerģiju - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.10. līdz 1.11.
VIDEO: viņš piedzima bez rokām, bet izdomāja, kā kļūt par labu snūkera spēlētāju
38 gadu vecumā miris Brunejas princis Azims
Pievienot komentāru

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган

«Она была у нас в гостях»: экс-жена Жигунова рассказала о его измене с Заворотнюк