Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Attīstībai/Par!" un partijas "Progresīvie" apvienotā saraksta līderi Antoņina Ņenaševa un Mārtiņš Kossovičs pēc tikšanās ar "Jauno konservatīvo partiju", kurā pārrunāja Rīgas domes jaunā sasaukuma koalīcijas veidošanu. (Foto: LETA)
 

Jaunā politiķe Antoņina Ņenaševa uzskata, ka pārmaiņas Rīgas domē ir neizbēgamas 7

Runā Rīga
12. septembrī 11:33 2020. gada 12. septembrī 11:33
  LETA
Lai gan koalīcijas veidošanas saruna esot grūtas, pārmaiņas Rīgas domē ir neizbēgamas, šodien, atklājot partijas "Progresīvie" kongresu, teica Rīgas domē ievēlētā partijas līdzpriekšsēdētāja Antoņina Ņenaševa.

Viņa atzina, ka intensīvās sarunās par Rīgas domes koalīcijas izveidi aizvadīts daudz laika, sarunas neesot vieglas. "Turklāt brīžiem šķiet, ka daži pieredzējuši kolēģi mēģina mūs apspēlēt vai nodot mums savus aizspriedumus un vecos trikus. Mēs tos, protams, redzam un nepieļausim. Svarīgākais - mēs tos neatkārtosim," teica Ņenaševa, uzsverot, ka Rīgas domē tiks ieviesta jauna darba kultūra un pārmaiņas esot neizbēgamas.

Rīgā tiks ieviesta atklāta, godīga un iekļaujoša politika, solīja Ņenaševa, uzsverot, ka progresīvie nebaidās atklāti paust savas domas un nostāju, tas ir drosmīgi un godīgi pret sabiedrību.

Viņa vairākkārt pateicās partijas biedriem, par to, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās partijai izdevies sasniegt tik augstu rezultātu.

LETA jau ziņoja, ka šodien partijas "Progresīvie" gadskārtējā kongresā paredzēts izvērtēt Rīgas domes vēlēšanu kampaņu un sasniegtos rezultātus, aģentūru LETA informēja politiskajā spēkā. Kongresa darba kārtībā paredzētas "atvērtās debates" par Rīgas nākotni un paveicamajiem darbiem, partijas "Progresīvie" pieteikumu 2021.gada pašvaldību vēlēšanām un iepazīstināšana ar rezolūciju "Zaļā pāreja rītdienai".

Kā ziņots, Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās augusta beigās uzvarēja partiju apvienības "Attīstībai/Par!" un "Progresīvo" apvienotais saraksts, iegūstot 18 no 60 mandātiem. Puse vietu frakcijā ir tieši "Progresīvajiem".

Saistītās ziņas

Drošības dienests izmeklē četrus kriminālprocesus par iespējamām nelikumībām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās
CVK: Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās par nederīgām atzītas 847 aploksnes
Burovs: jaunā koalīcija turpina Ušakova iesākto kursu 5

Citi šobrīd lasa

Guļ kopmītnē un strādā fermā - pārsteidzoši pieticīgā pasaulslavenā Kenijas maratonista Kipčoges ikdiena
VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 8
FOTO: simtiem cilvēku Dobelē atbild pasaulei ar savu “Jerusalema” versiju 2
Skatīt visus komentārus

"Спиногрызы атакуют!": Пугачева запечатлела Галкина с детьми во время завтрака перед школой

Эксперт объяснила, прибегали ли к пластике герцогини Меган и Кэтрин