Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pexels.com

Pieaugušā bezatbildības dēļ avārijā iet bojā bērns

112
2020. gada 10. septembrī 11:49 2020. gada 10. septembrī 11:49
  Jauns.lv
Vidzemes reģionā aizvadītajās dienās notikuši vairāki traģiski ceļu satiksmes negadījumi. Kopumā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki. Vienā gadījumā, apgāžoties vieglajai automašīnai, Lubānas novada Indrānu pagastā gāja bojā nepilngadīgs bērns. Policisti noskaidrojuši, ka šīs automašīnas šoferis bija sēdies pie stūres manāmā alkohola reibumā.

Vakar, 9.septembrī, pulksten 18:37 policija saņēma informāciju, ka Lubānas novadā, Indrānu pagastā, nobraucot no ceļa braucamās daļas, ir avarējusi kāda "Audi" markas automašīna. Pašlaik policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs, braucot pa vietējās nozīmes ceļu, nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību, nobraucis no ceļa braucamās daļas un apgāzies. Tāpat noskaidrots, ka automašīnas vadītājs pie stūres bija sēdies alkohola reibumā, proti, vīrieša izelpā konstatēja 1,4 promiles.


Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja transportlīdzekļa pasažieris – 2010. gadā dzimis zēns. Saistībā ar notikušo Valsts policijas Madonas iecirknī ir sākts kriminālprocess un tiek skaidroti visi notikuma apstākļi.

Jau iepriekš ziņojām, ka 8.septembrī ceļu satiksmes negadījumā Ainažu pusē dzīvību zaudēja divi pasažieri - 1942.gadā dzimuši vecāka gada gājuma cilvēki, savukārt trīs pasažieri tika nogādāti medicīnas iestādē. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnu "Volkswagen Multivan" vadītājs, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Arī šajā gadījumā ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Valsts policija atkāroti uzsver, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļu vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt šīs negadījums kārtējo reizi apstiprina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus saviem līdzcilvēkiem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Valsts policija aicina autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Tāpat aicinām apkārtējos cilvēkus būt līdzatbildīgiem un neļaut sēsties pie stūres reibumā, kā arī ziņot policijai, ja šādas situācijas tiek pamanītas.

Valsts policija arī atgādina, ka atrodoties pie stūres, visa uzmanība ir jāvelta ceļam, nenodarbojoties ar blakuslietām. Īslaicīga novēršanās no ceļa var beigties ar traģēdiju.

Citi šobrīd lasa

Veids, kādā tu runā, var būt demences riska rādītājs
Princis Džordžs vismaz vēl desmit gadus neuzņemsies karaliskos pienākumus. Tā grib viņa vecāki
Skandālā ierautas "Tutas lietu" lapsiņas. Cīņā par lupatu lelli iesaistās pat policija