Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Marsa parka" aizstāvji ceļ trauksmi - aiz žoga dzirdamas zāģu skaņas 1

Sabiedrība
2020. gada 31. augustā 08:43 2020. gada 31. augustā 08:43 | Papildināts, 2020. gada 31. augustā 09:01
  Jauns.lv / LETA
Šorīt pirms darbdienas sākuma "Marsa parka" teritorijā ieradusies tehnika un koku zāģētāji, informē "Marsa parka" aktīvistu pārstāve Gunita Piterāne.

Tehnika ir ievesta nožogotajā teritorijā, kurā cilvēki netiek ielaisti un iekšpusē jau skanot zāģa rūkšana. Savukārt ārpusē pie žoga stāvot policijas automašīna.

Aktīvisti izsludinājuši trauksmi un aicina ierasties visus, kuri var, lai aizstāvētu "Marsa parku" un neļautu nozāģēt kokus. Pašlaik notikumā vietā ieradušies aptuveni pieci aktīvisti.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" "Jaunās konservatīvās partijas" (JKP) pārstāve Linda Ozola notiekošo komentēja sakot, ka tā ir Latvijas politikas patiesā seja: "Pirms vēlēšanām visi smaida un sola parku aizstāvēt, nākamajā dienā pēc vēlēšanām, agrā rīta gaismiņā izsūta komandu kokus izzāģēt."

Savukārt JKP līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns visā vaino premjeru Krišjāni Kariņu (V). "Es zināju, ka tas notiks un brīdināju, bet patiesi pārsteidz cinisms, ka to dara jau nākamajā dienā. Ir pamats domāt, ka šo komandu (gaidīt līdz šodienai un tad cirst) ir devis Krišjānis Kariņš," raksta Bordāns.

Kā vēstīts, Rīgā, bijušā velotreka "Marss" vietā, plānots būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienesta (VDD) vajadzībām, tādējādi varētu nebūt lemts piepildīties VEF rajona nekustamo īpašumu attīstītāju un iedzīvotāju iecerei šajā teritorijā izveidot parku.

Citi šobrīd lasa

"Ja krist, tad no balta zirga!" Seksologs Šulcs par papardes zieda meklēšanas tradīciju
Pasaulē populāri sportisti, kas "iznākuši no skapja" 12
Jāņu vainags no grīšļiem: māca māksliniece Baiba Rasa
Pievienot komentāru

"Об отключении от ИВЛ речи пока не идет": новые данные о состоянии певицы МакSим

"О боже! Опять голая?": Волочкова эротично возлегла на траву после бани, прикрывшись веником