Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bīstamā sauļošanās devītajā stāvā. Skaisti apzaļumoti, bet bīstami. (Foto: Facebook)

Kad iedegums svarīgāks par dzīvību: rīdziniece devītajā stāvā rada Darvina balvas cienīgu sauļošanās vietu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
2020. gada 27. augustā 04:47 2020. gada 27. augustā 04:47
  Sniedze Smilga | "Likums un Taisnība"
Pasaulē žurnālisti ik gadu piešķir Darvina balvu, parasti pēc nāves. To saņem cilvēki, kuri gājuši bojā vai apdraudējuši savu dzīvību pašu apbrīnojamas muļķības dēļ. Proti, notikusi dabiskā izlase atbilstoši Čārlza Darvina evolūcijas teorijai. Šādi īpatņi ir arī Latvijā.

Kāda kundze no Rīgas Facebook ielikusi fotogrāfijas ar, viņasprāt, ļoti veiksmīgi pārveidoto lodžiju. Ģimene noņēmusi lodžijas malu, palikusi tikai augšējā marga. Pa vidu tukšums – lai iespīd vairāk saules un var sauļoties! Devītajā stāvā... Novilktas tikai dažas stieplītes, kuras nevienu nepasargās, gadījumā ja cilvēks zaudēs līdzsvaru vai paslīdēs kāja.

Kundze atklāti raksta, ka pie viņas ciemos nāk draudzenes ar maziem bērniem: “Kad atnāk bērni ciemos, jāpieskata, bet citādāk dikti forši malkot kafiju un skatīties uz leju bez šķēršļiem. Man jau pieteicās daudzas draudzenes uz pavasara balkona solāriju.”

Bīstamā sauļošanās devītajā stāvā. Skaisti apzaļumoti, bet bīstami. (Foto: Facebook)

Šis drosmīgais dizaina risinājums ieinteresēja arī Rīgas pilsētas būvvaldi, un būvinspektori atrada konkrēto namu un dzīvokli.

Būvvaldes sabiedrisko attiecību projektu vadītājs Edgars Butāns stāsta, ka būvvaldes darbinieki apsekojuši dzīvokli un konstatējuši, ka lodžijai ir demontētas ārējās plāksnes. Šāda darbība ir klasificējama kā patvaļīga būvniecība. Dzīvokļa īrniece skaidrojusi, ka plāksnes demontētas pirms vairākiem gadiem un to, visticamāk, ir veicis dzīvokļa īpašnieks. Arī fotofiksācijas pierāda, ka plāksnes noņemtas pirms vairākiem gadiem.

Bīstamā sauļošanās devītajā stāvā. Skaisti apzaļumoti, bet bīstami. (Foto: Facebook)

Ņemot vērā to, ka iestājies noilgums, par pašu patvaļīgas būvniecības faktu būvvalde sodīt nevar. Tomēr būvvalde nosūtījusi īrniecei atzinumu ar prasību noteiktā termiņā novērst patvaļīgās būvniecības sekas un atjaunot lodžijas iepriekšējo stāvokli. Paskaidrojumu sniegšanas laikā īrniece mutiski apliecināja, ka to izdarīs.

Citi šobrīd lasa

Tukuma centrā iecerētas grandiozas pārmaiņas. FOTO
Izsolē nonāks Latvijā konfiscētais "Porsche". Cenu aptaujā var pieteikties ikviens
Putins atliek "tiešo līniju" ar tautu. Iemesls - Ukrainas pretuzbrukums
Tēmas: Facebook
Pievienot komentāru