Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Levitam pēc vizītes uz Vāciju pašizolācija nebūs jāievēro
LETA

Levitam pēc vizītes uz Vāciju pašizolācija nebūs jāievēro 3

Politika
21. augustā 19:50 2020. gada 21. augustā 19:50
  Jauns.lv / LETA
Uz Valsts prezidentu Egilu Levitu kā diplomātiskās pases turētāju neattiecas prasība ievērot pašizolāciju pēc atgriešanās no nākamnedēļ paredzētās vizītes Vācijā.

To apstiprināja Levita padomniece Aiva Rozenberga, atsaucoties uz Ministru kabineta noteikumiem. Vienlaikus viņa norādīja, ka, ja Valsts prezidenta nākamās nedēļas darba kārtības plānos notiks izmaiņas, tad par tām Valsts prezidenta kanceleja informēs nedēļas sākumā.

Vizīte uz Vāciju tika izziņota ceturtdien, savukārt Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati par jauno valstu sarakstu, pēc kuru apmeklēšanas jāievēro pašizolācija, tapa zināmi tikai šodien, skaidroja Rozenberga. Valsts prezidents turpinās jau līdzšinējo pieeju ievērot piesardzību, norādīja Levita padomniece.

Paredzēts, ka Levitam vizītē līdzi dotos tikai dažas personas.

Valsts prezidentam 27.augustā un 28.augustā paredzēta darba vizīte Vācijā, kuras laikā plānota tikšanās ar Vācijas prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru, lai apspriestu situāciju Baltkrievijā, Latvijas-Vācijas attiecības un citus aktuālos jautājumus. Tāpat paredzēta Levita dalība arī citos darba pasākumos.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pašizolācijas prasības neattiecas arī uz Latvijas Republikas diplomātiskās pases turētājiem un viņus pavadošo tehnisko personālu, veicot oficiālās funkcijas.

Kā ziņots, no 22.augusta divu nedēļu pašizolācija Latvijā turpmāk būs jāievēro arī pēc iebraukšanas valstī no Vācijas un Lihtenšteinas, liecina SPKC izplatītā informācija.

Citi šobrīd lasa

Ilgi gaidītās kāzas: spēkavīrs beidzot apprecējis seksa lelli Margo 2
Pēc strīda ar vīru bez vēsts pazuda influencere, bet drīz pēc tam viņas kailo ķermeni atrada atkritumu izvedējs 1
Latvijā trešdien jauns Covid-19 rekords - saslimuši 930 cilvēki; 11 miruši 13
Skatīt visus komentārus

Мать мужа Леры Кудрявцевой произвела фурор

Бари Алибасова госпитализировали из-за передозировки виагры