Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: AFP/Scanpix)

Prognozes 2020. gadam kļūst arvien drūmākas jeb - "scenārija autori" krietni pārcentušies 5

Sabiedrība
6. jūlijā 06:36 2020. gada 6. jūlijā 06:36
  Jauns.lv
Lai gan visas pasaules uzmanības centrā ir Covid-19 pandēmija, tā nav vienīgā liga, kas 2020. gadā piemeklējusi planētu. Šogad tiek paredzēti postoši ugunsgrēki, plūdi, slikta raža un siseņu uzvaras gājiens vairākās pasaules valstīs. BBC vēstī, ka dabas katastrofas apdraud nabadzīgo valstu iedzīvotājus un rada nopietnu problēmu risku Eiropā un ASV. Par to jau brīdinājuši meteorologi un starptautiskās organizācijas.

Pasaules okeāns uzsilst kā vēl nekad, bet Eiropu un ASV skar sausums. Nabadzīgajām valstīm tikmēr uzglūn pēdējā gadsimta laikā lielākā humanitārā krīze, brīdinājusi Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO). Tikmēr turīgākos planētas iedzīvotājus apdraud plūdi, slikta raža un viesuļvētru sezona.

BBC vēstī, ka jebkurā citā situācijā pasaule ar pūlēm, tomēr kaut kā tiktu galā ar dažādām klimata izraisītām likstām, tomēr šobrīd visi resursi novirzīti cīņai ar Covid-19. Ārstiem un glābējiem brīvu roku nav, bet valstu budžetos trūkst liekas naudas. Turklāt rēķināties ar kaimiņvalstu palīdzību nevar, jo jaunā koronavīrusa problēma skārusi visus.

0 /4

Citi šobrīd lasa

Varis Vētra sajūsmā par Imanta Kalniņa mazmeitas talantu 1
Dārgs šampanietis uz jahtas - tā ar vērienu uzdzīvo "Rīgas satiksmes" valdes locekle Krūkle 27
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 4
Skatīt visus komentārus

62-летний Валерий Сюткин в четвертый раз стал отцом

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель