Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs attēls. (Foto: LETA)

Izdodas lokalizēt ugunsgrēku ķīmiskajā rūpnīcā "Biolars"

112
29. jūnijā 18:09 2020. gada 29. jūnijā 18:09 | Papildināts, 29. jūnijā 18:46
  Jauns.lv / LETA
Ugunsgrēku Olaines ķīmiskās rūpnīcas "Biolars" Krāsu un emalju ražošanas cehā ir izdevies lokalizēt, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Tajā dega noliktavas ēkas tehniskais stāvs un jumts kopumā 550 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi turpinās. VUGD uzsver, ka ķīmisku vielu degšana nenotiek un apdraudējuma pilsētas iedzīvotājiem nav.

Kā vēstīts, VUGD informēja, ka izsaukums uz Rūpnīcu ielu Olainē, kur dega angārs un izveidojies spēcīgs sadūmojums, saņemts ap plkst.16.

Ar dronu un siltumkameru tika apsekots angāra jumts. Notikuma vietā ieradās 53 ugunsdzēsēji glābēji, tika iesaistītas deviņas autocisternas, divas autokāpnes un ķīmijas automašīna.

Plkst.18.04 notikuma vietā atklātas degšanas vairs nebija un piedūmojums bija samazinājies.

VUGD aicina Olaines iedzīvotājus netuvoties notikuma vietai. Jūtot dūmu smaku, ieteicams aizvērt logus un, ja iespējams, noslēgt telpu ventilāciju.

Valsts vides dienesta pārstāve Kristīne Kļaveniece apstiprināja, ka ugunsgrēks izcēlies Olaines ķīmiskās rūpnīcas "Biolars" teritorijā Krāsu un emalju ražošanas cehā. Arī viņa norādīja, ka ķīmisko vielu degšana nenotiek. Uz notikuma vietu izbraucis vides inspektors.

Citi šobrīd lasa

43 gadu vecumā mirusi bodibildinga zvaigzne un pazīstamā pornoaktrise Džoanna Tomasa 4
“Ja kādam jāmirst, tad tam jābūt man,” tā, glābjot māsu, nodomājis sešus gadus vecais Bridžers 1
"Stāstīja, ka no mana konta ir veikts maksājums un viņu steidzīgi vajag atcelt!" Svetlana diemžēl uzķērās uz "Swedbank" viltus darbiniekiem 3
Tēmas: VUGD, Olaine
Pievienot komentāru

Мать Бритни Спирс судится за право распоряжаться ее 200-миллионным состоянием

Внучка Пугачевой похвасталась своей роскошной жизнью в Америке