Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dziesminieks Kārlis Kazāks.

Notiks festivāla "Bardu rudens 2015" noslēguma koncerts kultūras un atpūtas centrā "Imanta"

Runā Rīga
2015. gada 20. oktobrī 17:43 2015. gada 20. oktobrī 17:43
Ceturtdien, 22. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas kultūras un atpūtas centrā „Imanta” notiks 12. starptautiskā bardu un folka festivāla „Bardu rudens 2015” noslēguma koncerts. Tā ietvaros Latvijā viesosies mūziķi no Ukrainas, Baltkrievijas, Īrijas, Čehijas, Francijas un Lietuvas, lai sadziedātos ar Latvijas dziesminiekiem.

Koncertā piedalīsies pašmāju dziesminieki Ieva Akuratere un Kārlis Kazāks, kā arī pavisam jaunā, bet ar ļoti spēcīgu un pārliecinošu muzikālo un saturiski piepildīto skanējumu pārsteidzošā Alise Sedola. Viņa par dalībnieci noslēguma koncertā kļuva pateicoties koncerta „Jauno bardu saiets” skatītāju balsojuma rezultātam. Festivāla viesi – Viktors Pašņiks (Viktor Pashnyk) no Ukrainas, Mihails Celkoviks (Michail Tselkovik) un grupa „Lombard“ no Baltkrievijas, Pīters Baksters (Peter Baxter) no Īrijas, Honza Jiha (Honza Jicha) no Čehijas, Lorāns Seko (Laurent Secco) no Francijas, kā arī Lietuvas pārstāvji – grupa „Baltos varnos” un dziesminieks Vīgants Kazlausks.

Šogad 12. starptautiskais bardu un folka festivāls pulcē klausītājus divos koncertos Rīgas kultūras un atpūtas centrā „Imanta“. Jau vēstījām, ka 17. oktobrī notika „Jauno bardu saiets“. Pasākuma norises laikā apmeklētājiem bija iespēja vērot arī Rīgas Amatniecības vidusskolas audzēkņu rosību mākslinieces Baibas Ozolas vadībā. Skolēni gleznoja vizuālas krāsu noskaņas festivāla „Bardu rudens 2015” noslēguma koncertam.

Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma, to cena – EUR 4.00.

Festivāla „Bardu rudens 2015” rīkošanu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Festivāls notiek sadarbībā ar Lietuvas Starptautiskā dziesmotās poēzijas festivāla „Tai Aš” rīkotājiem.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Māte par bērnu vidū tik populāro sejas apgleznošanu: "Mūsu taurenis pārvērtās pumpās" 1
Normunda Rutuļa mamma savos 74 gados uz skatuves vēl aizņemtāka par dēlu 2
Avokado kauliņi varētu būt vēl viens superprodukts, ko izmantot, ārstējot cilvēkus 7
Pievienot komentāru

"Вакханалия и похмельный вид": Ксения Собчак похвасталась подарками со свадьбы

Болезнь Заворотнюк связали с «проклятием» сериала «Моя прекрасная няня»