Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aija Andrejeva svētdien piedāvā koncertu vienā no skaistākajiem Latvijas autostāvlaukumiem – pie Alūksnes ezera. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Ārkārtēju brīvdienu ceļvedis: ko darīt 30. un 31. maijā? Mistiskās naktis baznīcās, Aija Andrejeva pie ezera, kā arī citādā Jelgava un Sigulda

Kultūra
30. maijā 08:28 2020. gada 30. maijā 08:28
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Klāt Vasarsvētki, kad mēs jo īpaši vēlamies sajust gan to mistēriju, gan vasaras sākumu. Mistēriju varēsim piedzīvot, ja ne aizejot uz dievnamu, tad virtuāli piedaloties maģiskajā Baznīcu naktī. Savukārt Kocēnu novads vasaru piedāvā ieskandināt vairākos koncertos gan esot klātienē, gan sēžot automašīnā.

Baudīt kultūru jeb, precīzāk, kino no savas automašīnas varēsim arī citviet Latvijā: Kuldīgas Pilsētas laukumā, Valmierā pie Olimpiskā centra un Rīgas Ķīpsalā. Interesanti būs arī piedalīties Citādajos pilsētas svētkos gan Jelgavā, gan Siguldā. Toties Aija Andrejeva svētdien piedāvā koncertu vienā no skaistākajiem Latvijas autostāvlaukumiem – pie Alūksnes ezera.

Pilnā sparā atgriezusies arī izstāžu dzīve, un nu mēs atkal ekspozīcijās varam redzēt gan dzīves rožaino, gan skarbo pusi, kā arī visnotaļ maģiskus un fascinējušos vizuālos ceļojumus. Skaistumu varam ieraudzīt Jāzepa Pīgožņa balvas ainavu glezniecībā konkursa izstādē Pēterbaznīcā, nostaļģisku laimi ekspozīcijā par Ulmaņlaikiem Limbažu muzejā, bet pārsteidzošu glezniecības saturu Kristīnes Kutepovas personālizstādē “Redzējumi” Rīgas mākslas telpā. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā beidzot esam sagaidījuši atveramies ekscentriskā keramiķu dueta “Skuja Braden” – latvietes Ingūnas Skujas un amerikānietes Melisas D. Breidenas – vērienīgo izstādi “Samsāra”, toties Kalnciema kvartāla galerijā Ēstere Zemīte portretējusi Kapseļu ielas bērnunama bērnus.

0 /7

Citi šobrīd lasa

Kovidkrīze Ainaru Mielavu iedzinusi depresijā - mūziķis lieto zāles un ir neziņā par nākotni 17
Pārdaugavā septiņus gadus darbojas nelegāla viesnīca 7
Trilleris Krievijā: policisti pēc pakaļdzīšanās aptur aizdomīgu "Moskviču", no kura izveļās 6 pasažieri
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган и принц Гарри попали в объективы папарацци после похода к врачу

27-летний внук Элвиса Пресли найден мертвым