Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neskatoties uz lūgumiem palikt mājās, cilvēki masveidā dodas atpūsties uz Saulkrastiem
Sastrēgums uz Vidzemes šosejas (Foto: Ekrānuzņēmums)

Neskatoties uz lūgumiem palikt mājās, cilvēki masveidā dodas atpūsties uz Saulkrastiem 59

Sabiedrība
28. martā 14:42 2020. gada 28. martā 14:42 | Papildināts, 28. martā 16:25
  Jauns.lv / LETA
Kopš rīta ceļā no Rīgas uz Saulkrastiem izveidojies automašīnu sastrēgums vairāku desmitu kilometru garumā, novēroja aģentūra LETA.

Automašīnu sastrēgums veidojas no Berģu "Depo" un stiepjas līdz aptuveni izbraukšanai no Baltezera. Ceļā uz Saulkrastiem sastrēgums uz Tallinas šosejas turpinās arī no Ādažiem līdz Gaujas tiltam, kur pieved ceļš no Carnikavas.

Kā pastāstīja Saulkrastu novada domes sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Stjade, šodien Saulkrasti ir pārpildīti ar cilvēkiem. "Lielai daļai rīdzinieku Saulkrastos ir vasaras mājas, mazdārziņi, tādēļ, izmantojot labvēlīgos laika apstākļus, cilvēki masveidā ierodas pilsētā. Vakar vakarā bija pārpildīti visi vietējie pārtikas veikaliņi, ēstuves. Stāvlaukumi bija pilni ar automašīnām," situāciju raksturo Stjade.

Viņa stāstīja, ka pašvaldība tūrisma objektos ir izvietojusi informatīvus plakātus par piesardzības pasākumiem, arī pašvaldības sociālajos medijos izplatīti aicinājumi atturēties no iecienīto objektu apskates ārkārtējās situācijas laikā, taču cilvēki to diemžēl neievēro. "Vietējie cilvēki ir ļoti apzinīgi un neiet ārā no mājas, lai neriskētu ar savu un tuvinieku veselību," sacīja Stjade.

Viņa teica, ka Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki patrulē visās tajās pilsētas atpūtas un tirdzniecības vietās, kur šodien ir vislielākais cilvēku pieplūdums. Policisti skaļrunī iedzīvotājus brīdina ievērot divu metru attālumu vienam no otra, ka arī aicina ievērot valstī noteiktos ierobežojumus. 

Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija, Saulkrastu novadā līdz šodienai vēl nebija konstatēts neviens saslimšanas gadījums ar Covid-19.

Saistītās ziņas

"Nekad nav bijis tik viegli glābt dzīvību" - Stradiņa slimnīcas personāls aicina sabiedrību atjēgties 20
Slēgta daļa iecienīto tūrisma objektu - torņi, bunkuri un šaurās purva takas
Latvijā ar Covid-19 inficēto skaits pārsniedzis 300; trīs pacientiem slimība norit smagi 16

Kā vēstīts, no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Citi šobrīd lasa

Pēkšņi no Torņakalna draudzes aizgājušie populārie mācītāji Simanovičs un Paičs nodibinājuši noētiskās veselības kopienu. Kas tā ir? 13
Ārā ar maskām, iekštelpās – bez. Daudzi neizpratnē par šo niansi Makrona vizītes laikā 11
Viņķele noliedz baumas, ka valdībai ir plāns X no noteikta datuma visu slēgt 2
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, где Петросян и Брухунова полгода прятали сына

Сын герцогини Кэтрин и принца Уильяма донашивает вещи за старшим братом