Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šobrīd brīnišķīgus atpūtas, izklaides, kultūras un jautrības mirkļus mums piedāvā neizmērojamās interneta iespējas. (Foto: Vida Press)

Ārkārtējo brīvdienu ceļvedis: ko darīt 4. un 5. aprīlī? Virtuālās naudas spēles, lidojums virs Rojas mežiem un vecās avīzes

Kultūra
4. aprīlī 08:40 2020. gada 4. aprīlī 08:40
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
“Latvijas valsts meži” piedāvā unikālu izlidojumu dabā no virtuāliem skatu torņiem virs Rojas mežiem un Ziemeļkurzemes piekrastes. Savukārt Latvijas Nacionālā bibliotēka atļāvusi brīvpiekļuvi visai digitalizētajai avīžu un žurnālu krātuvei “Periodika”, kas piedāvā ne tikai aizraujošu lasāmvielu, bet arī izzinošu ceļojumu pa vecām un ne tik senām avīžu un žurnālu lappusēm.

Beidzot arī sēžot mājās uz dīvāna varam noskatīties pēdējā laika latviešu kino superšedervus – “Dvēseļu puteni” un “Pilsētu pie upes”, kas pēc būtības būtu jāredz ikvienam Latvijas iedzīvotājam un patriotam. Tāpat uz patriotiskās nots spēlē Latvijas Banka, kas aicina tuvāk iepazīt atjaunotās Latvijas naudiņas un, piedaloties konkursos, arī laimēt kādu vērtīgu monētu. Mazliet senākā finanšu pasaulē aicina ielūkoties Nacionālā vēstures muzeja virtuālā izstāde par naudu Latvijā no Livonijas laikiem līdz mūsu zemītes pievienošanai Krievijas impērijai.

Protams, ir arī daudz iemeslu svinībām – gan ieēšanai, gan iedzeršanai. Askorbīnskābes dzimšanas dienā noteikti jāiedzer kāds C vitamīns, bet Starptautiskajā Zupas dienā jāiestrebj kāda garda vira. Bet tā kā šobrīd mūsu galvenā darbība notiek interneta vidē, tad tas viss jādara, skaitot lūgšanu globālā tīmekļa pārraudzītājam – svētajam Izidoram, ko mums palīdzēs neaizmirst 4. aprīlis - Starptautiskā Interneta diena.
 

0 /7

Citi šobrīd lasa

Sieva jūtas nodota: vīrs 30 gadus noslēpumā turējis neķītru aizraušanos 2
"Pirms brien rapsī pēc savas bildes - padomā," aicina Latvijas Dabas fonds 3
Saeima ir viens no pirmajiem parlamentiem pasaulē, kas ir gatavs strādāt attālinātā režīmā; rosās diskusijas 10
Pievienot komentāru

«Зачем так детей колошматить»: Киркорова обвинили в грубом обращении с дочерью и сыном

Галкин нестандартно поздравил падчерицу Кристину Орбакайте с днем рождения