Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kariņš akcentēja, ka apvienība ir labi pārstāvēta ļoti dažādos politiskos līmeņos un partijā ieklausās kā nacionālā, tā arī starptautiskā mērogā. (Foto: Zane Bitere/LETA)

Kariņš sola, ka "Jaunās vienotības" saraksts Rīgas vēlēšanās būs labākais un atpazīstamākais 15

Politika
7. martā 11:29 2020. gada 7. martā 11:29
  Jauns.lv / LETA
Partiju apvienības "Jaunā vienotība" saraksts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās būs labākais un atpazīstamākais, šodien politiskā spēka sapulcē videouzrunā sacīja JV valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš norādīja, ka nepieciešams padomāt par to, kur valsts ir bijusi pēdējos 30 gados, uzsverot sasniegumus valsts atjaunošanā un attīstīšanā. JV valdes priekšsēdētājs akcentēja, ka apvienība ir labi pārstāvēta ļoti dažādos politiskos līmeņos un partijā ieklausās kā nacionālā, tā arī starptautiskā mērogā. Pēc Kariņa teiktā, Latvijā JV izdevies izveidot sarežģītu koalīciju, sākt "kapitālo finanšu nozares remontu", nodrošinot to, ka Latvija nav iekļuvusi "pelēkajā vai pat melnajā sarakstā", kā arī ir sasniegts vēsturiski augstākais kredītreitings.

"Daudzi teica, ka tas nav iespējams, taču mēs to ignorējām, panākot skaidru rezultātu," teica Kariņš.

Viņš akcentēja arī sākto administratīvi teritoriālo reformu, uzsverot, ka valsts nevar atļauties uzturēt 119 pašvaldības. "Mēs samazināsim pašvaldību skaitu, tās padarot spēcīgākas un bagātākas, un tas ļaus veikt citas svarīgas reformas veselības un izglītības nozarē," stāstīja JV valdes priekšsēdētājs.

Kariņš uzsvēra, ka nākamais JV izaicinājums ir saistīts ar galvaspilsētas sakārtošanu. "Rīgā pēdējos desmit gadus vadība bijusi tāda, ka bija skandāls pēc skandāla, finanšu situācija ir slikta. Mums ir liela iespēja un atbildība arī šoreiz pārņemt varu," pauda politiķis.

Viņš ir pārliecināts, ka JV saraksts ārkārtas vēlēšanās būs labākais un atpazīstamākais ar kompetentiem cilvēkiem ļoti dažādās jomās, sakot, ka mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis (JV) ir ļoti pieredzējis pašvaldības darbā.

JV valdes priekšsēdētājs skaidroja, ka pirms 13.Saeimas vēlēšanām viņš personīgi uzrunājis Ķirsi startēt parlamenta vēlēšanās, taču Ķirsis atteicies, sakot, ka redzot sev pielietojumu Rīgā. "Daudzi citi aizskrēja uz labāk atmaksātu un redzamu darbu Saeimā, taču Ķirsis palika aizstāvēt rīdzinieku intereses," pauda Kariņš.

"Mēs kā partija varam būt lepni. Esam izgājuši caur ļoti grūtiem laikiem, taču, grūtības atstājot aiz muguras, ejam uz priekšu, esot gataviem uzņemties atbildību arī Rīgā," sacīja Kariņš.

Kā ziņots, Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas notiks aprīļa pēdējā sestdienā.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
Cenšoties izrādīt rūpes, Melānija Trampa sakaitina sociālo tīklu lietotājus 2
Viņa ir neapturama: 10 gadus veca meitene trenējas 30 stundas nedēļā, lai kļūtu par labāko 5
Skatīt visus komentārus

"Папа избивал меня до крови": дочь автора "Чебурашки" раскрыла страшную правду

Принц Уильям признался в своем позоре