Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Burovs no mēra amata neatkāpsies: "Iedzeru miega zāles un turpinu strādāt" 2

Politika
17. janvārī 12:23 2020. gada 17. janvārī 12:23
  Jauns.lv
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) RīgaTV 24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" pārliecinoši atzina, ka no Rīgas mēra amata neatkāpsies: "Deputāti daudz emocionāli runā no tribīnes, arī es esmu emocionāls, bet iedzeru kādu nomierinošu tēju, miega zāles uz nakti un turpinu strādāt."

Komentējot Rīgas domes ārkārtas sēdi, kurā tika atlaisti abi Rīgas vicemēri un pausts viedoklis, ka vīrišķīgi būtu arī pašam Burovam atkāpties, Rīgas mērs Oļegs Burovs teica: "Visvieglāk ir atkāpties. Es strādāju katru dienu vairāk nekā 12 stundas un uzskatu, ka darbs ir jāturpina. Optimālais variants būtu vienoties ar deputātiem un pieņemt pilsētas budžetu, jo tas ir vienīgais dokuments, kas var visas šīs runas novadīt līdz konkrētai realizācijai. Jo kas notiek, ja dome būs atlaista? Tagad vai pēc diviem mēnešiem. Ja vēlēšanas notiek jūnijā, tad jaunie deputāti var sākt strādāt un ievēlēt jauno vadību jūlijā, izskatīt budžetu augustā vai septembrī. Tad pilsēta visu laiku dzīvo bez budžeta?"

"Visvieglāk ir atkāpties. Es strādāju katru dienu vairāk nekā 12 stundas un uzskatu, ka darbs ir jāturpina," paziņoja Burovs. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Burovs uzskata, ka deputāti daudz emocionāli runā no tribīnes, arī viņš pats esot emocionāls, reizēm pat pārāk. "Man daudzi prasa, kā tu vari strādāt, bet ir normāli - iedzeru kādu nomierinošu tēju, miega zāles uz nakti un turpinu strādāt."

Saistītās ziņas

Burovs: "Aiz Vladovas un Kleina stāv cilvēki, kas duļķo ūdeni Rīgas domē"
Ušakovs par Burovu: "Pornoaktrises, kad runā par morāli, izklausās daudz patiesāk un ticamāk" 14
Burovs: koalīcija tiešām vairs neeksistē, bet kādam dome ir jāvada 1

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 4
Skatīt visus komentārus

Человечество ждут тяжелые испытания: астрологический прогноз на осень 2020

"Мы сдаемся": трагические истории родителей, переживших своих детей