Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pēc 2017.gada budžeta sēdes, kas noslēdzās nakts melnumā, politiķi bija apņēmušies tā vairs nedarīt un turpmāk sēdes noslēgt saprātīgā laikā. (Foto: LETA)

Krīt pēdējās desmitgades budžeta izskatīšanas ilguma rekords 2

Politika
14. novembrī 21:06 2019. gada 14. novembrī 21:06
Jauns.lv / LETA
Šodien labots pēdējo gadu budžeta izskatīšanas ilguma rekords, pārsniedzot līdzšinējo pēdējās desmitgades rekordu, kas tika uzstādīts 2016.gadā.

Pēdējo desmit gadu laikā visilgāk budžets galīgajā lasījumā tika skatīts 2016.gadā, kad minētajam jautājumam veltītā sēde sākās 23.novembrī plkst.9, bet noslēdzās nākamās dienas plkst.4.25. Tādējādi budžeta pieņemšana togad prasīja 19 stundas un 35 minūtes.

Pēc 2017.gada budžeta sēdes, kas noslēdzās nakts melnumā, politiķi bija apņēmušies tā vairs nedarīt un turpmāk sēdes noslēgt saprātīgā laikā. Tā 2018.gada budžets izskatīts divās dienās, kopumā šim procesam atvēlot 14 stundas.

2019.gada budžets, kas pieņemts tikai šī gada aprīlī, prasīja 10 stundas un 15 minūtes garu deputātu darba cēlienu.

Nākamā gada valsts budžeta izskatīšana Saeimā sākās 13.novembrī plkst.9. Budžeta izskatīšanas pirmais cēliens ilga nedaudz vairāk kā 14 stundas, sēdē pārtraukumu līdz nākamās dienas rītam izsludinot vien plkst.23.20.

Šodien noritēja 2020.gada valsts budžeta izskatīšanas otrā diena. Deputātu darba cēliens ceturtdien sākās plkst.9, līdz ar to šodien budžeta vērtēšanas process aizņēmis aptuveni 11 stundas. Tādējādi budžeta paketes izskatīšana prasījusi aptuveni 25 stundas.
 

Citi šobrīd lasa

Ar tīrību sevi neapgrūtina: slavenas sievietes, kurām nepatīk mazgāt matus
Fizioterapeite iesaka vingrinājumus, kuri nostiprinās krūtis un arī vairos pašapziņu
VIDEO: teju pilnībā izžuvis pasaulē lielākais - Viktorijas ūdenskritums 3
Tēmas: Saeima
Skatīt visus komentārus

«Началось. Секреты, понимаешь ли!»: Лиза и Гарри Галкины поссорились с отцом

«Я не избегаю романов»: Питт рассказал о своей жизни после разрыва с Джоли