Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Sadzīviskā konfliktā sieviete Jūrmalā nonāvē savu dzīvesbiedru 12

112
21. oktobrī 15:47 2019. gada 21. oktobrī 15:47
Jauns.lv
Sestdien, 19. oktobrī, no rīta Valsts policija saņēma zvanu no kādas iedzīvotājas par to, ka Jūrmalā, Kauguros, pie kādas privātmājas ieraudzījusi mirušu vīrieti ar acīmredzamiem miesas bojājumiem. Iedzīvotājas sniegtā informācija apstiprinājās – notikuma vietā atradās 47 gadus veca vīrieša līķis ar durti grieztu brūci kaklā.

Valsts policija uzsāka skaidrot notikušā apstākļus un aizdomās par nozieguma izdarīšanu tajā pašā dienā aizturēja vīrieša 40 gadu veco dzīvesbiedri.

Noskaidrots, ka iepriekšējās dienas vakarā bojāgājušais ar saviem paziņām un dzīvesbiedri kādā namā Kauguros bija lietojis alkoholu. Pašreizējā izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka iedzeršanas laikā starp vīrieti un viņa partneri sadzīvisku iemeslu dēļ iesācies strīds, kura laikā sieviete viņu sadūrusi. Savainotais vīrietis izkļuvis no mājas, lai, iespējams, dotos meklēt palīdzību, taču uz ielas nomiris.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šodien, 21. oktobrī, tiesa aizdomās turētajai sievietei piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Citi šobrīd lasa

FOTO: kinoļaudis līksmo "Lielā Kristapa" balvu pasniegšanā
Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
Slimība, kurai zaudēja Stīvs Džobss - ļoti grūti atklājama, bet nav retums arī Latvijā
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II