Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs attēls (Foto: LETA)

Specvienība ielauzusies kādā dzīvoklī Ķengaragā 11

Sabiedrība
20. oktobrī 14:14 2019. gada 20. oktobrī 14:14
Jauns.lv
Ķengaragā uzmanības lokā nonākusi kāda daudzstāvu māja Maskavas ielā 260. Ap pusdienas laiku pie ēkas piebraukusi Valsts policijas patruļekipāža, bet mirkli vēlāk likumsargu speciālo uzdevumu bataljona vīri, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Bruņoti ar šaujamieročiem un speciālo ekipējumu policisti iegāja vienā no mājas kāpņutelpām. Kaimiņi redzējuši policiju un ugunsdzēsējus, bet kas noticis mājā nezinot.

Vēlāk noskaidrojies, ka iemesls trauksmei bijis visai nopietns, jo kāda iedzīvotāja vienā no kaimiņu dzīvokļiem sadzirdējusi aizdomīgu kliegšanu un troksni līdzīgam šāvienam no ieroča.

Zinot augšējā dzīvokļa iemītniekus, sapratusi, ka situācija varētu būt bīstama arī citiem un ziņojusi par notiekošo policijai. Likumsargi atdūrušies pret piektā stāva slēgtām dzīvokļa durvīm.

Uz zvaniem un klauvējieniem neviens neesot atbildējis. Speciālo uzdevumu bataljona kaujinieki nolēmuši dzīvoklī ielauzties caur balkonu tāpēc palīgā saukti ugunsdzēsēji.

Dzīvoklī uziets vīrietis manāmā alkohola reibumā. Turpat netālu atrasta pistole. Pēc neoficiālas versijas zināms, ka dzīvokļa iemītnieku starpā izcēlies sadzīvisks konflikts un viens no iesaistītajiem nolēmis iebiedēt savu oponentu ar troksni un raidījis šāvienu ar gāzes pistoli griestos.

Par izdarīto pistoles īpašniekam policisti sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolu. 

Citi šobrīd lasa

Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
Venēcija vienā naktī piedzīvo lielākos plūdus pēdējo 53 gadu laikā 2
"Tas šķita pārāk labi, lai būtu patiesi" - kas notika pēc tam, kad franču pāris nolēma nopirkt māju Itālijā par 1 eiro 1
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II