Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs attēls (Foto: LETA)

Specvienība ielauzusies kādā dzīvoklī Ķengaragā 11

Sabiedrība
2019. gada 20. oktobrī 14:14 2019. gada 20. oktobrī 14:14
  Jauns.lv
Ķengaragā uzmanības lokā nonākusi kāda daudzstāvu māja Maskavas ielā 260. Ap pusdienas laiku pie ēkas piebraukusi Valsts policijas patruļekipāža, bet mirkli vēlāk likumsargu speciālo uzdevumu bataljona vīri, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Bruņoti ar šaujamieročiem un speciālo ekipējumu policisti iegāja vienā no mājas kāpņutelpām. Kaimiņi redzējuši policiju un ugunsdzēsējus, bet kas noticis mājā nezinot.

Vēlāk noskaidrojies, ka iemesls trauksmei bijis visai nopietns, jo kāda iedzīvotāja vienā no kaimiņu dzīvokļiem sadzirdējusi aizdomīgu kliegšanu un troksni līdzīgam šāvienam no ieroča.

Zinot augšējā dzīvokļa iemītniekus, sapratusi, ka situācija varētu būt bīstama arī citiem un ziņojusi par notiekošo policijai. Likumsargi atdūrušies pret piektā stāva slēgtām dzīvokļa durvīm.

Uz zvaniem un klauvējieniem neviens neesot atbildējis. Speciālo uzdevumu bataljona kaujinieki nolēmuši dzīvoklī ielauzties caur balkonu tāpēc palīgā saukti ugunsdzēsēji.

Dzīvoklī uziets vīrietis manāmā alkohola reibumā. Turpat netālu atrasta pistole. Pēc neoficiālas versijas zināms, ka dzīvokļa iemītnieku starpā izcēlies sadzīvisks konflikts un viens no iesaistītajiem nolēmis iebiedēt savu oponentu ar troksni un raidījis šāvienu ar gāzes pistoli griestos.

Par izdarīto pistoles īpašniekam policisti sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolu. 

Citi šobrīd lasa

6 ēdieni, kas izraisa sliktu garastāvokli
Covid-19 nedaudz atkāpjas: eksperts nosauc vietas, kur nedrīkst zaudēt modrību
Sākumā Marikai no Talsiem piedzima trīnīši, bet vēlāk - vēl dvīnīši. Kā ir augt piecu bērnu ģimenē? 6
Skatīt visus komentārus

«Трухлявая башка!»: Дочь Пугачевой и Галкина вскрикнула от боли из-за брата

Мать каннибала Аркадия: «Мне говорили: «Ты родила монстра, ты должна повеситься»