Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Abu Meri iesaka risinājumu, kā pie ārstiem saīsināt garās rindas 25

Politika
18. oktobrī 15:08 2019. gada 18. oktobrī 15:08
RīgaTV 24
Ja par neizmantotu pierakstu pie ārsta būtu jāmaksā, līdzīgi kā tas notiek, ja neizmanto rezervētu viesnīcu, cilvēki tiktu disciplinēti un biežāk atcerētos pierakstu, ko neizmanto, atcelt – savu risinājumu kā atrisināt problēmu ar neizmantotajām vizītēm, kas veido garas rindas, RīgaTV 24 raidījumā "Preses Klubs" sacīja bijušais Saeimas deputāts, ārsts Hosams Abu Meri.

"Ja tev ir kredītkarte, tad pierakstoties pie speciālista, 20%, 30% no apmeklējuma maksas varētu tikt rezervēta no kartes. Tā nauda netiktu noņemta, bet rezervēta un, ja cilvēks neatnāk uz pēc pierakstu pie ārsta, tad, piemēram, 50% no šīs rezervētās summas tiktu noņemta," risinājumu izklāsta Abu Meri.

Viņš ir dzirdējis, ka šāda prakse tiek piekopta ārzemēs ārstu privātpraksēs.

"Sanāk, ka 20% no garajām rindā, reāli neeksistē, jo nemaz neatnāk," apbēdināts par situāciju ir Abu Meri. (Foto: Ekrānuzņēmums)

"Galvenais ir likt cilvēkiem saprast, ka var taču laicīgi piezvanīt un atteikt vizīti, jo rindā gaida citi cilvēki. Sanāk, ka 20% no garajām rindā, reāli neeksistē, jo nemaz neatnāk," apbēdināts par situāciju ir Abu Meri un vērš uzmanību, ka šis varētu būt veids, kā saīsināt garās rindas.

Citi šobrīd lasa

Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
VIDEO: cilvēkus šokē šoferis, kurš no skolēnu autobusa izmet mazu zēnu
Tagad viņa pelna miljonus: briesmīgais skaistuma "triks", kuru 8 gadus piecieta Kima Kardašjana 2
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II