foto: LETA
Darbu "Olainfarm" valdē atstājusi Veronika Dubicka
Sabiedrība
2019. gada 30. septembris, 19:20

Darbu "Olainfarm" valdē atstājusi Veronika Dubicka

Jauns.lv / LETA

AS "Olainfarm" ir saņēmusi Veronikas Dubickas iesniegumu par valdes locekļa amata pienākumu pildīšanas pārtraukšanu ar šodienu, liecina uzņēmuma paziņojums "Nasdaq" biržai.

"Olainfarm" valde turpina strādāt piecu cilvēku sastāvā.

"Olainfarm" valdē strādā Lauris Macijevskis, Raimonds Terentjevs, Milana Beļeviča, Signe Baldere-Sildedze un Mārtiņš Pūriņš, savukārt padomē strādā Gundars Bērziņš, Kārlis Krastiņš, Jānis Buks, Haralds Velmers un Andrejs Saveļjevs.

Jau ziņots, "Olainfarm" grupas apgrozījums šī gada pirmajā pusgadā salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, pieauga par 7% un bija 66,392 miljoni eiro.

Tikmēr "Olainfarm" grupas pelņa pieauga vairāk nekā divas reizes, sasniedzot 12,461 miljonu eiro. Grupas peļņas pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) rādītājs šī gada pirmajos sešos mēnešos bija 16,928 miljoni eiro, kas ir pieaugums vairāk nekā divas reizes.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. "Olainfarm" lielākais akcionārs ir SIA "Olmafarm" (42,56%), kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm - Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai. "Olainfarm" akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.