Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Meklēšanā tika iesaistīti arī papildu spēki no VP Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona. (Foto: Valsts policija)

Madonas novadā vērienīgā meklēšanas operācijā aizturēts bruņots vīrietis, kuru tur aizdomās par dubultslepkavību 3

112
2019. gada 23. septembrī 22:28 2019. gada 23. septembrī 22:28
  Jauns.lv / LETA
Aizdomās par dubultslepkavības pastrādāšanu pirmdienas vakarā Madonas novadā vērienīgas meklēšanas operācijas rezultātā aizturēts bruņots vīrietis, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Simona Grāvīte.

Pirmdien ap plkst.16 policija saņēma informāciju, ka kādā Madonas novada purvā atrasti divu vīriešu līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm - šautām brūcēm.

Uzreiz pēc informācijas saņemšanas par šo sevišķi smago noziegumu, kas izdarīts, pielietojot šaujamieroci, VP Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā tika sākti vērienīgi meklēšanas pasākumi, iedarbinot plānu "Slazdi" - pastiprināti veicot autotransporta kontroli uz ceļiem, kā arī personālsastāvam tika izsludināta trauksme, kas nozīmē, ka noziedznieka meklēšanā jāiesaistās visiem darbiniekiem.

Meklēšanā tika iesaistīti arī papildu spēki no VP Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona.

Aptuveni četras stundas pēc informācijas saņemšanas, ap plkst.20, iespējamais vainīgais, kāds 1957.gadā dzimis vīrietis, tika aizturēts.

Notikušā apstākļi, tostarp motīvi, tiks skaidroti izmeklēšanā, piebilda Grāvīte.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti raķešu apšaudē Odesas apgabalā nogalinājuši vismaz 10 cilvēkus 39
Kā dārdzība ietekmē ikdienas tēriņus, un ar kādu algu var izdzīvot Latvijā? Atbild cilvēki ielās 6
"Ja jūs lasāt šo ziņojumu, tad esmu miris," - mūžībā devies "Hells Angels" dibinātājs Sonijs Bārgers
Skatīt visus komentārus