Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas Universitāte. (Foto: LETA)

Atcelti LU prorektoru ilgie atvaļinājumi 3

Sabiedrība
2019. gada 17. septembrī 09:00 2019. gada 17. septembrī 09:00
  Jauns.lv / LETA
Saistībā ar nepieciešamību gatavoties Latvijas Universitātes (LU) simtgades svinībām ir atcelti augstskolas prorektoru iepriekš pieteiktie ilgstošie atvaļinājumi, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pavēstīja LU rektora pienākumu izpildītājs Gvido Straube.

Kā ziņots, par aiziešanu vairāk nekā divu mēnešu ilgā atvaļinājumā LU prorektori Ina Druviete un Valdis Segliņš paziņoja dienā, kad valdība pieņēma lēmumu augstskolas rektora amatā neapstiprināt Indriķi Muižnieku. Druviete toreiz aģentūrai LETA skaidroja, ka abiem ar Segliņu ir iekrājušies atvaļinājum, tāpēc līdz novembra sākumam viņi pievērsīsies zinātniskajam darbam.

Tomēr Straube šorīt intervijā LNT pastāstīja, ka, pretēji sākotnēji izskanējušajam par prorektoru došanos atvaļinājumos, patlaban šie atvaļinājumi ir atcelti, jo viens no prorektoriem ir galvenais atbildīgais par vērienīgajām LU simtgades svinībām.

"Līdz ar to komandtiltiņš arī ir nokomplektēts un faktiski tur nekādu problēmu nav, viss darbojas, viss notiek, studenti apmeklē lekcijas, pasniedzēji iet uz lekcijām, docē, līdz ar to es galīgi neredzu nekādas problēmas universitātes tālākajā virzībā," situāciju pēc Muižnieka neapstiprināšanas rektora amatā komentēja viņa vietas izpildītājs Straube.

Citi šobrīd lasa

Vai ir dzīve pēc slavas jeb ko tagad dara vecās rokzvaigznes 2
FOTO: skatītāji ierodas uz izrādi "Ceturtais krēsls" K.K. fon Stricka villas dārzā 1
56 dzemdētājas, kuras neizglāba stacionārs. Vecmātes viedoklis
Skatīt visus komentārus

«Гарри это сильно ранило»: Выяснилось, как Меган поссорила мужа с лучшим другом

«Резко ухудшилось состояние здоровья»: Ефремову дважды за день вызывали скорую помощь