Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Cilvēki soctīklos sašutuši par Putina Krievijas kulta veikalu jaunajā "Alfā" 52

Sabiedrība
2019. gada 8. septembrī 17:20 2019. gada 8. septembrī 17:20
  Jauns.lv
Nule paplašinātajā tirdzniecības parkā "Alfa" durvis vēris apģērbu veikals "Black star wear". Jauno veikalu apmeklējušie soctīklos pauž neviltotu sašutumu par tur redzēto, proti, tur tiek tirgotas drēbes, kas cildina Krieviju, tās prezidentu Vladimiru Putinu un šīs valsts armiju. Turklāt arī cenu saukļos dominē krievu valoda, Latvijas republikas vienīgajai oficiālajai valodai - latviešu - sekojot pēc tās.

Ļaudis, apmeklējot jaunos veikalus "Alfā", pauž sašutumu par konkrēto bodi, kurā stilīgas drēbes tirgo ar Putina seju uz tām, Krievijas karogu apdarē, kā arī armijnieku tematikā ieturētiem apģērbiem, uz kuriem skaidri nolasāma lepošanās ar Krievijas spēku. Liela daļa šajā franšīzes veikalā nopērkamo drēbju ir krievu repera Timati apģērbu līnija. 36 gadus vecais mūziķis ir īpašnieks korporācijai "Black star Inc.". Krievijā viņa apģērbu līnijai ir 40 veikali, pa vienai pārstāvniecībai ir arī Baltkrievijā, Kazahstānā, Turkmenistānā, Kirgizstānā, Moldovā, Uzbekistānā, Igaunijā un nu arī Latvijā. Zīmīgi, ka šis veikals nav atrodams, piemēram, Lietuvā.

Tikmēr sociālajos tīklos izcēlies īstens sašutuma vilnis - kā gan Latvijas šobrīd vislielākais tirdzniecības centrs ļāvis tajā ienākt Kremļa propagandas veikalam? Cilvēki pauž savu sašutumu tvītos un ierakstos, pieprasot atbilid no "Alfa centrs", taču lielveikala konts, piemēram, tviterī, šos vēstījumus ignorē.

Citi šobrīd lasa

Visvairāk uztrauc situācija Rīgā, saka Perevoščikovs un uzskata: ierobežojumi jāpastiprina 14
Ģimenei nepaspējot tikt līdz nodaļai, blakus Rīgas Dzemdību namam piedzimis puisītis 2
Brīvdienās Rīgā ielidos atpūtnieki no Kipras, kur situācija pasliktinājās tā, ka tagad jāievēro pašizolācija 12
Skatīt visus komentārus

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой