Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Anastasija Krilova

FOTO: Rīgas centrā noticis jau trešais Vegānfestivāls 27

Ziņas
2019. gada 24. augustā 16:18 2019. gada 24. augustā 16:18
  Jauns.lv
Šodien, 24. augustā, Esplanādē noritēja jau trešais Latvijas Vegānfestivāls. Pirmajās festivāla stundās festivālā bija ieradušies vairāk nekā 5000 apmeklētāju, kas izbaudīja festivālā piedāvātos gardumus, aktivitātes un koncertu, portālu Jauns.lv informēja festivāla rīkotāji.

Par Vegānfestivāla fokusu rīkotāji norāda garšīgi, sātīgu un daudzveidīgu ēdienu, kas piemērots katrai gaumei. Par augu maltītēm rūpēsies 30 pieredzējuši ēdinātāji, piedāvājot pašmāju un ārzemju ēdienus, piemēram, no Japānas, Indijas, Ķīnas, ASV un citām valstīm. Tāpat apmeklētājiem ir iespēja nobaudīt plašu sortimentu no augu sieriem, desām, burgeriem līdz pieniem, saldumiem, saldējumam, vafelēm un citiem produktiem.

Pasākuma organizatoru pārstāve Bella Briška pauž prieku par apmeklētāju interesi par pasākumu, sakot, ka "ēdiens un iespēja izzināt jaunus produktus vieno visus, neskatoties uz to, vai cilvēki ir vegāni vai visēdāji. Mums, pasākuma organizatoriem ir prieks pulcēt plašu sabiedrības daļu, ļaujot pasākuma viesiem izgaršot dažādas augu valsts uztura garšas."

Kopumā festivālā piedalās vairāk nekā 100 dalībnieku, kuru vidū ir ēdiena un dzērienu tirgotāji, kosmētikas tirgotāji, nevalstiskās organizācijas, mūziķi un daudzi citi.

Citi šobrīd lasa

Seriāla "Glee" aktrise Naja Rivera noslīkusi, glābjot savu dēlu
No bankas konta noņem vairāk nekā 1000 eiro: policija aicina uzmanīties no telefonkrāpniekiem
Megana Mārkla izvēlas Lietuvā darinātu lina kleitu
Tēmas: vegāni, ASV
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин с новым цветом волос приняла участие в телешоу

Муцениеце впервые прокомментировала отдых детей с Прилучным и его новой возлюбленной