foto: LETA
FOTO: Esplanādē notiek tradicionālais meistaru gadatirgus "Gabaliņš Latvijas"
Rīgas svētku laikā Esplanādē norisinās Latvijas meistaru gadatirgus "Gabaliņš Latvijas".
2019. gada 16. augusts, 16:33

FOTO: Esplanādē notiek tradicionālais meistaru gadatirgus "Gabaliņš Latvijas"

Jauns.lv

Rīgas svētku laikā Esplanādē jau trešo reizi notiek tradicionālais meistaru gadatirgus "Gabaliņš Latvijas", kas pulcē labākos valsts amatniekus, Latvijas preču ražotājus, zemniekus un mazos uzņēmējus no visiem Latvijas novadiem.

Tirgoņi un meistari Esplanādē piedāvā iegādāties "Gabaliņu Latvijas"

Rīgas svētku laikā Esplanādē jau trešo reizi notiek tradicionālais meistaru gadatirgus "Gabaliņš Latvijas", kas pulcē labākos valsts amatniekus, Latvijas preču ...

gallery icon
35

Trīs dienu garumā meistari no visas Latvijas demonstrēs savas prasmes, būs skatāma novadu kultūras programma "Latvijas leģendas". Gadatirgus "Gabaliņš Latvijas" ietvaros notiks arī "Latvijas treileru salidojums", 17. augustā – Rīgas svētku Maizes iela, savukārt 18. augustā – pasākums "Latvijas meistari bērniem", "Lielo leļļu un talismanu svētki" un talismanu gājiens uz 11.novembra krastmalu. Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar Latvijas pilsētu un novadu tūrisma piedāvājumiem.

Meistari rīdziniekiem un svētku viesiem piedāvā etnogrāfiskas un mūsdienu dizaina rotas, tautiskās jostas, vilnas un lina apģērbus, adījumus, ādas izstrādājumus, izstrādājumus no koka, dabisku izejvielu kosmētiku, ziepes, sveces, gardumus, našķus, medu, sulas, sīrupus, saldējumu, lauku maizi, veselīgus un garšīgus meistaru darinātus ēdienus un dzērienus.