foto: Zane Bitere/LETA
Sesto gadu Rīgas svētku laikā durvis vērs Rīgas svētku restorāns
"Rīgas svētku restorāns" Spīķeru centrālajā laukumā.
Runā Rīga
2019. gada 14. augusts, 19:39

Sesto gadu Rīgas svētku laikā durvis vērs Rīgas svētku restorāns

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Sestdien, 17. augustā, Rīgas svētku laikā jau sesto gadu Spīķeru laukumā no plkst. 12.00 līdz 20.00 „Live Rīga” sadarbībā ar 15 Rīgas restorāniem apmeklētājiem vērs Rīgas svētku restorāna durvis, portālu Jauns.lv informēja Rīgas pašvaldībā.

Šā gada pilsētas svētku tēma ir leģendas, ko sagatavotajos ēdienu nosaukumos radoši iekļāvuši arī Rīgas svētku restorāna dalībnieki. Piedāvājumā būs atrodami ēdieni ar tādiem nosaukumiem kā „Maira Brieža tako”, „Meitene ar pērļu austeri”, „Rīgas sargu uzkoda”, „Dāvana vientuļam vīrietim”, „Īsa pamācība grilēšanā”, „Bālās jumpravas saldējums”, „Re, arī zvaigznēs ierakstīts Tas pats, kas laukos plašos: Jāmeklē sudrabs, tas baltais, kas trīc Tepatās – mūsos pašos…” u.c.

Šogad svētkos piedalīsies „Restorāns 3”, „Avalon”, „B-Bārs”, „Bibliotēka No.1”, „Entresol”, „Eqqus”, „Ferma”, „Kaļķu vārti”, „Kolonāde. Mūsu stāsti..”, „Le dome”, „MUUSU”, „Osta”/„Garage”, „Stage 22”, „Tinto” un „Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā”.

Par muzikālo pavadījumu un leģendāriem mūzikas hitiem visas dienas garumā rūpēsies Miks Galvanovskis, sarīkojuma ansamblis un Žoržs Siksna.