Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no LNT video

Traģēdija veikala stāvvietā Zolitūdē: notriektais vīrietis pirms nāves paguvis izglābt bērnu dzīvības 38

112
23. jūlijā 15:43 2019. gada 23. jūlijā 15:43
Jauns.lv
21. jūlija pēcpusdienā Rīgā, Zolitūdē, stāvvietā pie lielveikala “Rimi” kāda automašīnas “Mazda” vadītāja uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām mira.

LNT raidījums “Degpunktā” ziņo, ka nobrauktais bijis kāds 59 gadus vecs kungs, kurš tobrīd kopā ar sievu devies uz tirdzniecības centru. Sieviete, izvairoties no trieciena, palēca malā, taču viņas dzīvesbiedrs nonāca zem automašīnas riteņiem. Pēc sadursmes ar gājēju “Mazda” turpināja braukt, taranēja kādu soliņu un apstājās tikai tad, kad ietriecās kāda privātīpašuma šķūnī. 

Aculiecinieki raidījumam “Degpunktā” zina stāstīt, ka pie automašīnas “Mazda” stūres atradusies kāda sieviete, kura, iespējams, bijusi alkohola vai narkotisko vielu reibumā. 

Pārdevējas, kas pie letes tirgojušas augļus un dārzeņus, labi redzēja šī traģiskā negadījuma sākumu un pat “Mazda” vadītāju. Pēc pārdevēju vārdiem, bojāgājušais vīrietis pirms pakļūšanas zem auto riteņiem paspēja izglābt dažu jauniešu dzīvības. 

“Tur bērni tieši gāja. Tas vīrietis, kas nomira, izglāba tos bērnus. Viņš viņus pagrūd malā,” stāsta incidenta aculieciniece – augļu pārdevēja Irēna. Tāpat viņa redzējusi, ka automašīnā, kas nāvējoši sabraukusi vīrieti, sēdējušas trīs sievietes. “Tā nobrauktā vīrieša sieva sēdēja un bļāva histēriski, viņa paķēra koku un skrēja pakaļa automašīnas vadītājai,” piebilst Irēna. 

Kad cilvēki nomierināja bojāgājušā vīrieša sievu, 76 gadus vecā “Mazda” šofere atgriezās savā mašīnā un sagaidīja policistu ekipāžu. Ne viņai, ne arī citiem spēkratā sēdošiem pasažieriem nebija nepieciešama mediķu palīdzība.  

Par nodarījumu pret “Mazda” šoferi ir ierosināta krimināllieta. Sods par šādu pārkāpumu ir bargs – brīvības atņemšana uz laiku līdz pat 10 gadiem.

Citi šobrīd lasa

Vecāki slavē hercogieni Ketrīnu par to, kā viņa reaģējusi uz meitas blēņām 8
Solvita Āboltiņa skumst, ka jādzīvo šķirti no vīra: "Viegli tas nav..."
Andris Biedriņš kļuvis par uzņēmēju 2
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри и герцогиня Меган просили Елизавету II дать им комнату в Виндзорском замке

Бывшая возлюбленная принца Гарри решила выйти замуж за его тезку 1