Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Atgādinājums visiem rīdziniekiem: obligāti jāpārslēdz līgumi par atkritumu izvešanu 40

Ziņas
2019. gada 20. jūlijā 06:32 2019. gada 20. jūlijā 06:32
  Jauns.lv
Visiem rīdziniekiem, gan fiziskām, gan juridiskām personām, līdz 15. septembrim jāpārslēdz līgumi ar jauno atkritumu apsaimniekotāju, akciju sabiedrību "Tīrīga".

Sākot ar minēto datumu, Rīgā visiem iedzīvotājiem būs viens atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošinās vienotu pakalpojumu un nosacījumus, tostarp ērtu atkritumu šķirošanas sistēmas ieviešanu, informē domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Āboliņa.

Papildu maksa par konteineru nomu nav paredzēta. Ja privātpersona savā īpašumā vēlas šķirot atkritumus, izmantojot konteinerus, tad par to nomu jāmaksā atbilstoši cenrādim.

Saskaņā ar pašvaldības konkursa rezultātā noslēgto vienošanos maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu visiem rīdziniekiem būs 17,38 eiro par kubikmetru, neieskaitot PVN. Privātmāju iedzīvotāji paši pārslēdz līgumus, bet daudzdzīvokļu namos tos pārslēdz apsaimniekotājs, kas pēc tam informē dzīvokļu īpašniekus un nosūta rēķinu par atkritumu apsaimniekošanu. Juridisko personu līgumu pārslēgšanu nodrošina īpašuma apsaimniekotājs vai pats īpašnieks.

Līgumu pārslēgšana ir iespējama gan elektroniski vietnē tiriga.lv, gan klātienē klientu apkalpošanas centros Uzvaras bulvārī 10 vai Brīvības ielā 49/53.

"Tīrīga" publiskais partneris ir "Getliņi EKO", kas nodrošina projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Privātais partneris ir SIA "CREB Rīga", ko izveidojuši uzņēmumi "Clean R" un "Eco Baltia vide".

Citi šobrīd lasa

“Victoria’s Secret” modele, kas saslimusi ar koronavīrusu, pastāsta par piedzīvotiem netipiskiem simptomiem
Noziedznieki jau pielāgojušies pandēmijai 2
"Es ceru, ka vēlāk ikviens būs lepns par to, kā pārvarēja šo laiku," ar vēsturisku runu klajā nāk Elizabete II
Tēmas: Tīrīga
Skatīt visus komentārus

"Нет входов никому": на новом забавном видео дочь Максима Галкина запретила отцу снимать ее

"Ты же вообще латышка, кто тебе будет тут помогать?": Муцениеце рассказала о словах Прилучного после решения о разводе