Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pianists Andrejs Osokins. (Foto: LETA)

Video: festivāls RĪGA JŪRMALA. Koncertu TOP 3: pianista Andreja Osokina izvēle 2

Kultūra
8. jūnijā 07:00 2019. gada 8. jūnijā 07:00
Jauns.lv
Festivāls RĪGA JŪRMALA, kas šogad notiks pirmo reizi, piedāvā fantastisku programmu – tā būs lieliska iespēja dzirdēt ģeniālu mūziku. Kā pianists vēlos īpašu uzmanību veltīt trīs klavierspēles meistariem: Marejam Peraijam, Rūdolfam Buhbinderam, Juidzjai Vanai.

Marejs Peraija ir viens no maniem mīļākajiem pianistiem, kura veiktie ieraksti ar Hendela, Baha, Bēthovena, Mocarta mūziku šobrīd ir vērtējami kā vislabākie. Viņš ļoti daudz strādā ierakstu studijā un ne tik bieži spēlē koncertos. Iespēja dzirdēt viņu dzīvajā ir faktastiska, reta un vērtīga. Tas noteikti būs koncerts, ko atcerēsimies pēc 10 un 20 gadiem.

Man pašam šobrīd fokusā ir pianists Rūdofls Buhbinders – viens no labākajiem Bēthovena interpretiem. Bēthovenam nākamgad būs 200 gadu jubileja, tāpēc Buhbinders šobrīd ir ļoti pieprasīts – viņu mīl visa pasaule. Esmu dzirdējis vairākus viņa koncertus. Tie ir ļoti iespaidīgi. Viņš ir viens no grudrākajiem mūziķiem, kas mūsdienās koncertē Eiropā.

Juidzja Vana – fantastiska sieviete, kas šobrīd ir viena no lielākajām zvaigznēm klasiskajā mūzikā. Spēlē ar nevainojamu virtuozitāti, viņai piemīt burvigs un neatkartojams stage present - skaisti tērpi, daudzīga un uzlādēta enerģētika. Tas padara visus klausītājus laimīgus un ieinteresētus klasisajā mūzikā.  Tieši viņa šobrīd piesaista kā magnēts piesaista klasiskajai mūzikai jaunus klausītājus. Ja neesat bijis uz viņas koncertiem, tad nezinat, kādi ir jaunākie trendi, virzieni klasiskajā mūzikā.  Ļoti iesaku!

Viss par festivālu šeit!

Citi šobrīd lasa

7 slavenas sabiedrības dāmas jeb Bagātie arī raud
Lietuviešiem viltīga shēma alkohola nakts tirdzniecības apiešanai: šņabi nevis pārdod, bet "uzglabā" pakomātos 1
Krievijas prese: pēdējās stadijas vēža mocītā aktrise Zavorotņuka atmodusies no komas 1
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что подарила нам жизнь": Лиза и Гарри Галкины в свой день рождения поздравили Пугачеву

Дочь и сын Филиппа Киркорова обратились к детям Аллы Пугачевой и Максима Галкина