Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ķuzis pirms vairākiem mēnešiem medijos esot izteicies par lietas virzību, kas, ģimenes ieskatā, radījis iespaidu, ka lieta virzās uz drīzu kriminālvajāšanas sākšanu. (Foto: LETA)

Nogalinātā Bunkus ģimene lūdz vērtēt, vai Ķuzis nav maldinājis sabiedrību par lietas izmeklēšanas gaitu 47

Sabiedrība
2019. gada 30. aprīlī 19:18 2019. gada 30. aprīlī 19:18
  Jauns.lv / LETA
Pērn 30.maijā nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene ir vērsusies pie iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV), lūdzot izvērtēt, vai Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis "nav apzināti maldinājis sabiedrību par lietas izmeklēšanas gaitu un, ja ir, tad vērtēt viņa atbilstību amatam", teikts administratora ģimenes izplatītajā paziņojumā medijiem.

Paziņojumā skaidrots, ka lūgums ministram pamatots ar to, ka Ķuzis pirms vairākiem mēnešiem medijos esot izteicies par lietas virzību, kas, ģimenes ieskatā, radījis iespaidu, ka lieta virzās uz drīzu kriminālvajāšanas sākšanu. Tomēr kopš šiem izteikumiem, viņuprāt, nav sekojusi nekāda cita informācija, kas liecinātu par būtisku izmeklēšanas virzību.

Attiecīgi ģimene lūdz Ģirģenu izvērtēt, vai Ķuzis "nav apzināti maldinājis sabiedrību par Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitu un, ja ir, tad vērtēt viņa atbilstību amatam".

Paziņojumā medijiem arī skaidrots, ka katru reizi, kad ģimene vērsusies pie VP, lūdzot informāciju par izmeklēšanas gaitu, tai ir atteikts, aizbildinoties ar "izmeklēšanas noslēpumu".

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts pērn 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas pamatversija ir, ka noziegums paveikts saistībā ar upura profesionālo darbību.

Saistītās ziņas

Nogalinātā Mārtiņa Bunkus ģimene izsludina 500 tūkstošu atlīdzību par informācijas sniegšanu 91
Policija ir uz pēdām Mārtiņa Bunkus slepkavam, paziņo Ķuzis 72
Policijas šefs Ķuzis spiests taisnoties, kāpēc Bunkus slepkavība joprojām nav atklāta 29

Pērn 4.decembrī Ķuzis LNT izteicās, ka Bunkus lietas izmeklēšana tuvojas noslēgumam, jo iegūts pietiekami daudz faktu un pierādījumu, lai pateiktu, kas un kā šo noziegumu paveicis.

Citi šobrīd lasa

"Beidzot jūtos kā īstais es" - dzīvais Kens pārtapis par Bārbiju 24
Pauls Timrots par Madonas traģēdiju, kurā "nāves trose" dzēsa kvadriciklista, 3 bērnu tēva dzīvību 18
Krievijā fiksēts pirmais nāves gadījums no snusam līdzīga produkta 9
Skatīt visus komentārus

Поклонники гадают, почему грудь Ольги Бузовой внезапно стала больше

Астрологи выяснили самый эффективный для каждого знака зодиака защитный механизм, восполняющий энергию жизни