Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pacietību Andris Lielais zaudēja mirklī, kad Mamikins norādīja uz to, ka aktieris jau gadiem pelna un dzīvo Krievijā. To Lielajam pret Latviju un rietumiem vērstos Krievijas TV šovos, nicinot ir atgādinājuši jau iepriekš. (Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter)

"Ej dir*t!" - saniknots latviešu aktieris TV tiešraidē trijās valodās “pasūta” Mamikinu 32

Sabiedrība
26. martā 06:16 2019. gada 26. martā 06:16
Jauns.lv
Īpaši skarba frāze aizvadītajā nedēļas nogalē TV šovā pasprukusi ar savu nostāju un cīņassparu slavenajam aktierim Andrim Lielajam. Krievijas politisko šovu zvaigzne, kurš valstī kļuvis bēdīgi slavens kā sīvs Latvijas aizstāvis, šoreiz asi vērsās pret pašmāju politiķi Andreju Mamikinu.

TV skatītāji Maskavā dzīvojošā aktiera Andra Lielā un bijušā “Saskaņas” politiķa Andreja Mamikina verbālo cīniņu varēja vērot svētdien, Krievijas propagandas piesātinātā TV kanāla “Rossija 1” tiešajā ēterā.

Raidījumā “Vakars ar Vladimiru Solovjovu”, kuru vada plaši pazīstamais Kremļa aizstāvis un profesionāls propagandists Vladimirs Solovjovs (nejaukt ar 19. gadsimta krievu filozofu, dzejnieku, Fjodora Dostojevska draugu), Mamikins izteicies par to, ka Lielais jau gadiem pelna naudu un dzīvo Krievijā.

Latviešu aktieris pretī atcirtis, ka politiķis esot pilnīgs idiots un provokators, kā arī skaidrojis, ka šeit mītot viņa ģimene.

Lai gādātu, ka Mamikins tiešām saprot Lielā nostāju, aktieris nobeidza savu atbildi ar aicinājumiem angļu un latviešu mēlē: “Shut up, shut down, ej dir*t!”

Jaunākais “Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu” raidījums - video:

Nodēvēts par lielāko Krievijas ienaidnieku

Andris Lielais, kam ir gan Latvijas, gan Krievijas pilsonība, samērā bieži viesojas šāda veida raidījumos, kur tiek iesaistīts diskusijās par dažādiem notikumiem.

Šī gada janvārī kādā no Solovjova raidījumiem tika runāts gan par izsūtīšanām, gan Čekas arhīvu atvēršanu, gan situāciju Ukrainā.

Latviešu aktieris Andris Lielais aci pret aci ar slaveno Kremļa propagandistu Vladimiru Solovjovu. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Lielais vairākas reizes pauda viedokli, ka atklāti jārunā par visu režīmu pastrādātajiem noziegumiem, taču ar laiku, aktierim un producentam cītīgi aizstāvoties no raidījuma vadītāja uzbrukumiem, šovs pārvērtās par tādu kā kliegšanas sacensību, kurās uzvarētāju noskaidrot bija itin grūti.

“Jums brīvību iedeva – jūs to ar ieročiem rokās neizcīnījāt!” bauroja Vladimirs Solovjovs. Īpašu raidījuma vadītāja nicinājumu izpelnījās fakts, ka Lielajam ir dubultpilsonība.

Saistītās ziņas

Andris Lielais iesaistās sīvā cīņā ar Krievijas demagogiem 5
Kremļa propagandista brāļadēlam par gatavošanos karot Donbasā piespriests cietumsods 12
Kremļa TV kanāls atkal izgāžas: Ukrainu nomelnojošā sižetā par vīlušos Eiromaidana dalībnieku uzdodas kāds baltkrievs 1

“Nododiet vienu pasi – vai nu jūs tur kļūstat par nepilsoni, vai atdodiet Krievijas pasi!” studijas aplausu pavadīts, sauca Solovjovs. Lielais gan turējās pretī: “Es esmu par tādu Krieviju, ko mīlu un zinu.” “Oi, oi, oi,” izsmejoši atbildēja Solovjovs, “tādas Krievijas nav!”

Pēcāk interneta telpā un Krievijas portālos Lielais tika apsūdzēts bez mitas – viņa izteikumi citēti, izrauti no konteksta. “Skandāls pie Solovjova! Raidījuma vadītājs viesī izsauc histēriju!” tā internetā pieteikta šī pārraide. Pēcāk Andris Lielais izpelnījies teju vai lielākā Krievijas ienaidnieka titulu.

Citi šobrīd lasa

FOTO: par Kristapa miljoniem pie jūras top "Porziņģciems" - vislabākie meistari būvē pilnā sparā 23
Vientuļais tēvs no Teksasas maina savu dzīvi pēc tam, kad meitai pajautā stila padomu randiņam 11
VIDEO: Makrona lepnā skatiena pavadīts, virs Elizejas laukiem dižojas lidojošs karavīrs 3
Skatīt visus komentārus

"На кассе поняла - мой счет заблокирован": жительница Латвии в шоке от взыскания алиментов

В Юрмале после концерта жестоко избили женщину, а потом и заступившегося за нее мужчину 3