Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Izsalkumā suņi bija apēduši kaķus - vienistabas dzīvoklī Ropažos starp 3 bērniem atrod nobadinātus dzīvniekus 80

Ziņas
2019. gada 21. februārī 21:49 2019. gada 21. februārī 21:49
  Jauns.lv
Policija ierosinājusi kriminālprocesu par divu amerikāņu Stafordšīras terjeru nobadināšanu. Un šī ir pirmā reize, kad par dzīvnieka saimnieku un viņa atbildību šaubu nav, jo suņiem bija mikročipi un tie bija reģistrēti. Veterinārārsti, kuri pagājušajā naktī cīnījās par suņu dzīvību, cer, ka šī kļūs par paraugprāvu, liekot uzņemties pilnu atbildību par notikušo.

Kucītei Desildei ribas spiežas ārā no miesas un viņa sver uz pusi mazāk nekā vajadzētu - 15 kilogramus normālo 30 vietā. Desildes bēdu brālis - Stafordšīras terjers - nu ir miris. Bada un slāpju dēļ, ko dzīvnieks pārdzīvojis vairāku nedēļu garumā.

Veterinārārste Ilze Muižniece LTV "Panorāmai" stāsta, ka abi suņi klīnikā nonāca kritiskā stāvoklī, knapi turēdamies uz kājām. Analīzes uzrādīja, ka viņi ilgstoši badināti - nav ēduši un dzēruši ūdeni vismaz divas nedēļas. Uz Ropažu dzīvnieku patversmi suņi aizvesti ar policistu gādību pēc tam, kad dzīvokli Silakrogā apmeklēja gan nama apsaimniekotājs, gan vetārsts kopā ar policiju.

Suņi reģistrēti un čipēti

Dzīvoklī pavērusies šaušalīga aina. Vienistabas apartamentos mituši gan abi suņi, gan divi kaķi un... ģimene ar trīs maziem bērniem. Suņi ģimenei nepiederēja, to īstais saimnieks esot ārzemēs, taču ģimene uzņēmusies rūpes par dzīvniekiem. Kā "Panorāmai" atklāj dzīvokļa kaimiņiene Marta, viņa jau kopš Jaungada nav redzējusi, ka suņi tiktu vesti pastaigā, taču sievietei nav bijis ne jausmas, ka blakus dzīvoklī suņi mirst badā. Iepriekš viss bijis kārtībā.

Ropažu policijā skaidro, ka par notiekošo ziņojis kāds vietējais iedzīvotājs. Ja informācija būtu bijusi savlaicīgāka, suņu bēdīgais liktenis būtu bijis novērsts. Šobrīd policija notikušo traktē kā cietsirdīgu rīcību pret dzīvniekiem, kā rezultātā iestājušās smagas sekas. Sākts kriminālprocess. Vairāk par situāciju skaties Aijas Kincas sagatavotajā sižetā:

Citi šobrīd lasa

Kamerā redzams, kā istabā notiek neizskaidrojamas lietas, un pie aizmiguša vīrieša zogas kaut kas briesmīgs 3
Dailes teātra vadītāja amatam izraudzīts Juris Žagars 8
VIDEO: iedzīvotājs ziņo par nomaldījušos 6 gadus vecu bērnu Rīgas sabiedriskajā transportā
Tēmas: Ropaži
Skatīt visus komentārus

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели

«Я даже подходить не хочу!»: на «Давай поженимся!» жених испугался 20-летней невесты