Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook

42 gadu vecumā miris populārākais vietējais ēdienu blogeris - Armands no "Fotoreceptēm" 10

Sabiedrība
11. februārī 14:35 2019. gada 11. februārī 14:35
Jauns.lv
42 gadu vecumā dzīves pavediens aprāvies Armandam Avenam, kuru virtuālajā vidē pazina ar segvārdu "Normāls Cilvēks" un kurš izveidoja tik populāro ēdienu pagatavošanas vietni Fotoreceptes.lv.

Daudzi Armandu Avenu atceras kā vienu no pirmajiem cilvēkiem Latvijā, kas aizsāka ēdienu gatavošanas blogu kultu. Viņa Fotoreceptes.lv ir vietne, ko cilvēki izmanto arī tagad - īpaši tad, kad vajadzīgs atrast tradicionālu ēdienu "vispareizākās" receptes. Vietne kļuva populāra ar to, ka Fotoreceptēm īpaši uzticējās stiprā dzimuma pārstāvji, kuriem rosīšanās virtuvē saistījās ar sarežģītību. Armands Avens jebkuru recepti attēloja pa soļiem bildēs, kā arī viegli uztveramos tekstos pastāstīja, kas tiek darīts. Lasītāju mīlestību iemantoja arī Armanda kaķis - pārtikas ģenerālinspektors Bonga, kuram saimnieks vienmēr deva nogaršot gaļu - ja dzīvnieks to ēda, to varēja sākt gatavot.

Redzot sava bloga popularitāti, Avens nodibināja savu SIA Fotoreceptes.lv, bet vēlāk izdevniecība "Zvaigzne ABC" receptes apkopoja un izdeva vairākās grāmatās. Tās veikalos nopērkamas vēl arvien.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, 7.februārī uzņēmumā notikusi amatpersonu maiņa, proti, reģistrēta tā vienīgā īpašnieka Avena nāve.

Citi šobrīd lasa

Popes muiža meklē pazudušos krēslus - no 10 divi jau atradušies
Radio leģendas Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons vairs neslēpj savas attiecības 8
Toms Bricis nāk klajā ar pirmajām ziņām par to, kāds būs rudens Latvijā 1
Tēmas: In Memoriam
Skatīt visus komentārus

Королева запретила герцогине Меган надевать ее любимую одежду

Анджелина Джоли экономит на детях, одевая их в секонд-хендах 2